Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums „Sēd uz sliekšņa pasaciņa”

Kā jau katru gadu arī šogad Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja” atzīmēja Starptautisko bērnu aizsardzības dienu. Šogad to svinējām jau 30.maijā ar vērienīgu koncertu un dažādām radošajām aktivitātēm, kurās varēja piedalīties gan liels, gan mazs.

Uz skatuves ar dažādiem priekšnesumiem mūs priecēja Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” audzēkņi un viesi- deju kolektīvi no Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas, priecējot ar ļoti atraktīviem deju priekšnesumiem. Koncertu ar muzikālu skaņdarbu „Pasaciņa” noslēdza īpašie viesi Āris Ziemelis ar kundzi Sandru Buli-Ziemeli.

Pasākuma laikā tika organizētas dažādas radošās darbnīcas, tajās dalībnieki varēja uzpūst burbuļgleznu, apgleznot māla traukus, izgatavot sev rotaļu spēli, pagatavot vilciņu un piedalīties vilciņu griešanas sacensībās vai uzšūt sev skaistu auduma piespraudi.

Par pasākuma drošību rūpējās Rīgas pašvaldības policija, kuriem līdzi bija policijas palīgs un bērnu draugs suns Rotto. Pie Rotto varēja uzzināt un noskaidrot  visdažādākos drošības noteikumus, uzspēlēt interaktīvo spēli, kā arī bija iespēja izpētīt policijas busiņu un protams arī pasēdēt uz motocikla.

Pasākuma organizatori, Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” administrācija, saka lielu paldies, pasākuma atbalstītājiem: Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, kā arī mūsu viesiem Rīgas Daugavgrīvas vidusskolai, Rīgas pašvaldības policijai un bērnu draugam Rotto, ka arī Ārim Ziemelim un Sandrai Bulai-Ziemelei, visiem Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” pedagogiem, kas darbojās radošajās darbnīcās un palīdzēja pasākuma organizatoriskajos darbos.