SSSR III radošā darbnīca “Kopā 5+5”

Integrācijas projekta “Saredzēt! Sadzirdēt! Saprast! Rīkoties!” III posma ietvaros Bērnu un jauniešu centrā „Rīgas Skolēnu pils” no 17. līdz 22. martam norisināsies radošā darbnīca bērniem “Kopā 5+5”.

Radošajā darbnīcā “Kopā 5+5” piedalīsies pieci latviešu un pieci cittautiešu bērni vecumā no 7 līdz 11 gadiem. Profesionālu teātra pedagogu pavadībā bērni apgūs teātra spēles pamatus, kustības un runas mākslu. Mūziķe Ilga Reizniece mazos darbnīcas dalībniekus iepazīstinās ar senajiem latviešu instrumentiem. Radošās darbnīcas ietvaros visi kopā veidos nelielu teātra iestudējumu, kas balstīts uz nīderlandiešu rakstnieka M. Felhausa darba “Vardulēns un svešais” motīviem. Iestudējuma pirmizrāde paredzēta sestdien, 22.martā, plkst. 12 teātra “Zīļuks” telpās K. Barona ielā 99, Rīgā. Visi interesenti laipni aicināti piedalīties! Ieeja bez maksas.

Projekts „SSSR III” ir uzsākts 2014.gada februārī, un tas noslēgsies šī gada jūnijā. Tā ietvaros piecu mēnešu laikā tiks īstenotas vairākas kultūras aktivitātes, kas vērstas uz integrācijas procesu veicināšanu un pozitīvo integrācijas stāstu pienešanu Latvijas sabiedrībai kopumā. Projekta ieviešanu finansiāli atbalsta Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonds (75%) un Latvijas valsts (25%).

Projekta vadītāja: Līga Puriņa – Purīte
+ 371 29214024
integracija@lcca.lv