Skolēnu pils piedalās izstādē „Vide un Enerģija”

Kā aktīvi „Saules Kausu ” un citu pasākumu dalībnieki, Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” radioelektronikas pulciņa audzēkņi bija uzaicināti ar saviem saules transporta līdzekļiem piedalīties izstādē „Vide un Enerģija”, kura notika no 17. līdz 20.oktobrim Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā. Piedalījāmies ar 6 labākajām Saules mašīnām, kuras bija izstādītas Latvijas Republikas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Klimata un vides politikas integrācijas departamenta stendā. Kā dalībnieki mašīnu autori saņēma bezmaksas ielūgumus uz izstādi. Publikas interese bija ļoti liela, apmeklētāji varēja parunāt ar pašiem autoriem – mūsu audzēkņiem.

Radioelektronikas pulciņš saņēma piedāvājumu darboties šajā virzienā arī turpmāk, uzbūvēt kādu enerģiju ekonomējošu un vidi saudzējošu ierīci.

Pulciņa audzēkņi varēja piedalīties konkursā par pielāgošanos klimata pārmaiņām un redzēt daudzas interesantas lietas – ūdeņraža motorolleru, elektrisko bērnu trīsriteni, elektrovelosipēdus, mašīnas.

Informāciju sagatavoja:
Jānis Ozols – Ozoliņš, Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” radioelektronikas pulciņa interešu izglītības skolotājs
www.rsp.lv
radiojanis@inbox.lv