Rīgas vispārējo un interešu izglītības iestāžu audzēkņu konkurss-sacensības “QR izlaušanās spēle”

2023.gada 10. maijā, Rīgā, Altonavas ielā 6, notika Rīgas vispārējās un interešu izglītības iestāžu audzēkņu konkurss-sacensības “QR izlaušanās spēle”, pulcējot vairāk nekā 40 dalībniekus no dažādām skolām. Šis pasākums tika organizēts, lai veicinātu digitālo prasmju attīstību un interesi par tehnoloģijām skolēnu vidū. Konkursu rīkoja Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

“QR izlaušanās spēle” bija interaktīvs pasākums, kurā dalībniekiem bija jāizmanto QR kodu tehnoloģiju, lai atrisinātu uzdevumus un atklātu slēptas norādes. Dalībnieki tika sadalīti komandās, un viņiem bija jāmeklē QR kodu uzdevumu vietas Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra “Altona” pagalma teritorijā. Spēlē piedalījās 10 komandas 2 vecuma grupās.

Dalībnieki tika novērtēti pēc vairākiem kritērijiem, tostarp QR kodu izlaušanās uzdevuma izpildes precizitāte un laiks, kas tika pavadīts, lai atrisinātu visus uzdevumus. Novērtējums tika veikts elektroniski. Visi dalībnieki tika novērtēti, un uzvarētāji tika noskaidroti atsevišķi katrā vecuma kategorijā.

Pēc sacensību noslēguma tika paziņoti uzvarētāji un apbalvotas komandas ar visaugstāko rezultātu.

“QR izlaušanās spēle” bija veiksmīgs pasākums, kas sniedza iespēju jauniešiem iepazīties ar modernajām tehnoloģijām un veicināt radošumu. Šis konkurss varētu būt izmantots kā modelis arī citām skolām, lai uzlabotu jauniešu digitālās prasmes un veicinātu sadarbību.

Pateicamies visiem dalībniekiem!