Rīgas skolās par 4 miljoniem eiro tiks īstenots projekts “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”

Ceturtdien, 31. augustā, plkst. 10.30 Rīgas Kongresu nama 214. telpā ( Kr. Valdemāra iela 5) notiks preses konference par Eiropas Sociālā fonda “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” īstenošanu Rīgas skolās un svinīgi tiks parakstīts sadarbības līgums starp Valsts izglītības un satura centru (VISC) un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu (RD IKSD).

Līgumu no VISC puses parakstīs Neformālās izglītības departamenta direktore Agra Bērziņa, savukārt no RD IKSD puses to parakstīs Vispārējās izglītības skolu nodaļas vadītāja Anita Pēterkopa. Preses konferencē klātesošie tiks informēti par projekta īstenošanas plānu 34 Rīgas skolās, par jaunajām metodēm mācību satura apguvē, par alternatīvajiem neformālās izglītības pasākumiem, par visaptverošu atbalsta sistēmu, kas būs pieejama izglītības iestādēm šī projekta īstenošanā.

Projekta mērķis ir nodrošināt Latvijas izglītības pakalpojumu daudzveidību, kas balstīti uz individuālās mācību pieejas attīstību un ieviešanu vispārējās izglītības iestādēs, tādējādi uzlabojot izglītojamo kompetences un mācību sasniegumus. Projekta pirmā kārta tiks īstenota no 2017. gada septembra līdz 2019. gada maijam.

Projekja Nr. 8.3.2.2/16/I/001 plānotais kopējais finansējums ir 4 304 100 eiro, tai skaitā Eiropas Sociālā fonda finansējums – 3 658 785 eiro un valsts budžeta līdzfinansējums – 645 615 eiro.

Pasākumā piedalīties laipni aicināti plašsaziņas līdzekļu pārstāvji un to skolu pedagogi, kuri piedalīsies projekta īstenošanā.

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr. 67026838, mob. 26708034.