Rīgas Porcelāna muzejs aicina uz izglītojošām nodarbībām vizuālās mākslas skolotājus

Nodarbības “Servīzes dizains”. Izglītojošā programma Rīgas Porcelāna muzejā 6., 13., 20. un 27. oktobrī.

Rīgas Porcelāna muzejs ir sagatavojis īpašu piedāvājumu pedagogiem un skolēniem oktobrī –  piektdienās – 6., 13., 20. un 27. oktobrī, vizuālas mākslas pedagogiem, mākslas skolu pasniedzējiem un to audzēkņiem ir iespēja piedalīties izglītojošajā programmā “Servīzes dizains”. Nodarbība tiek balstīta uz Valsts izglītības satura centra mācību programmā paredzēto tēmu 5. klasei „Stils, dizains” un apakštēmu „Stils mākslā un dzīvē”.

Nodarbība Rīgas Porcelāna muzejā ir lieliska iespēja realizēt standarta nodarbību ārpus skolas telpām iedvesmojošā un radošā vidē. Izglītojošās programmas laikā tiek piedāvāta lekcija par servīžu ražošanas principiem, to vēsturi Latvijā un pasaulē. Pēc lekcijas visi tiek aicināti izmantot praktisku iespēju – iedvesmojoties no muzeja ekspozīcijas un izmantojot savas iepriekš sagatavotās skices ar dizainu, apgleznot porcelāna trauku vai trauku komplektu. Gatavos traukus varēs saņemt nedēļas laikā pēc apgleznošanas.

Nodarbības vadīs izglītojošā darba un darba ar apmeklētājiem vadītāja Maija Ņikitina un muzejpedagoģes Arta Baltā un Astra Kaprāne.

Nepieciešama iepriekšējā pieteikšanās, rezervējot nodarbībai noteiktu laiku.

Dalības maksa grupai – 8.00 EUR (izglītojošā programma latviešu valodā) un 10.00 EUR (izglītojošā programma krievu valodā). Papildus – darbnīcas pakalpojumi pēc individuālas izvēles, sākot ar 4.60 EUR, atkarībā no izvēlētā priekšmeta.

Foto – Rīgas Porcelāna muzeja ekspozīcija. Foto Didzis Grodzs un Juris Rozenbergs

Papildu informācija:

Ieva Nagliņa, Rīgas Porcelāna muzeja ekspozīcijas un izstāžu kuratore

Tālrunis +371 67012944, +371 29117405. E-pasts: ieva.naglina@riga.lv

www.porcelanamuzejs.riga.lv