Rīgas Porcelāna muzejs aicina uz flīžu apgleznošanas darbnīcu un citām radošām aktivitātēm

Augustā Rīgas Porcelāna muzejs papildus pastāvīgajam radošās darbnīcā piedāvājumam – porcelāna apgleznošanai un veidošanai, aicina uz keramisko flīžu apgleznošanas darbnīcu.

Rīgas Porcelāna muzejs aicina pieteikties radošajām darbnīcām, kur pasniedzēja vadībā ikviens var iejusties mākslinieka ādā, izstrādājot sava autordarbu un realizēt to oriģinālā tehnikā. Muzejpedagoga vadībā neglazētu keramikas flīzi (15 x 15 cm) var dekorēt ar aukstajām porcelāna apgleznošanas krāsām un pēc nožūšanas tā ir gatava līdzņemšanai, jo nav nepieciešama apdedzināšana. Ir iespēja izvēlēties arī porcelāna veidošanas vai gatavas porcelāna formas apgleznošanu (kam nepieciešama pēcapstrāde un apdedzināšana). Šis ir lielisks veids kā radoši pilnveidoties vai iepriecināt ar suvenīru vai dāvanu draugus un radiniekus.

Radošās darbnīcas ˗ porcelāna apgleznošana vai veidošana ˗ augustā pieejamas trīs reizes nedēļā: ceturtdienās, piektdienās un sestdienās no pl. 11.00 līdz 18.00. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās zvanot pa tālruni 26406354. Darbnīcu vada muzejpedagoģes Astra Kaprāne un Rasa Jansone. Dalības maksa darbnīcā ˗ 5.60 eiro.

Dalībnieki dāvanā var saņemt katalogu BLOG.KS – mākslinieces Valdas Podkalnes konceptuāla laikmetīgās mākslas projekta dokumentāciju.

Vēršam uzmanību, ka darbnīcas pakalpojumi pieejami ar iepriekšēju pieteikšanos, individuālām personām vai personu grupai no vienas mājsaimniecības kopskaitā līdz 4 cilvēkiem, uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu (apliecinājumu par veiktu vakcināciju un iestājušos imunitāti, pārslimotu Covid-19 vai veiktu Covid-19 testu, kas ir negatīvs).