Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu radošā festivāla “Dejo ar vadītāju” laureāti un I pakāpes ieguvēji

Pamatskolas “Rīdze” interešu izglītības centra mūsdienu deju grupa “STILS”.

Deja „Pavasaris” – I pakāpe
Mūzikas autors Goran Gora
Horeogrāfe Anna Kvelde

2015.gadā, ar pamatskolas “Rīdze” interešu izglītības centra atbalstu, skolotāja Anna Kvelde izveidoja mūsdienu deju grupu “STILS”. Anna Kvelde ir bijusi sporta deju dejotāja, vairāku Latvijas un starptautisku konkursu uzvarētāja. Izvēle studēt dejas pedagoģiju bija apzināta vēlme pasniegt dejošanu, tāpēc, Anna absolvēja maģistra grādu pedagoģijā. Studiju laikā guva prakses iespējas ASV, dejojot Paul Taylor deju kompānijā, Indijā pasniedzot dejas un vadot projektus Ryan Internation School Cambridge Board and Asian Olimpic Committee.

Annai dejošana ir sirdslieta, šo sajūtu nodod arī saviem dejotājiem, motivējot jauniem sasniegumiem, izaicinājumiem un panākumiem.

Deju grupa “STILS” aktīvi piedalās Latvijas deju konkursos, kā arī pārstāv Latviju starptautiskajos deju festivālos un konkursos. Kolektīva uzvaru krājumā ir izcīnīta 1.vieta deju konkursā Izraēlā, iegūtā 1.pakāpe deju konkursā Gruzijā, godalgotās vietas deju konkursā Zviedrijā.

Deju grupas “Stils” dejotāji savu skolotāju raksturo šādi:

“Skolotāja Anna ir strikta un prasīga nodarbībās, viņa vienmēr iedrošina un atbalsta, prot būt gan draugs, gan skolotāja.” Elizabete

“Skolotāja vienmēr uzsver – nav vārda nevaru, sāp un noguru, pastāv vārdi izdarīšu, spēju un man sanāks!” Marta

“Dejoju deju grupā “Stils” jau četrus gadus, man patīk mūsu mazā ģimene, Skolotāja mūs ļoti mīl, to var just. Labākie mirkļi kolektīvā ir vasaras nometnes un dalība pasākumos.” Karolīna


Deju grupas „Stils” vadītāja Anna Kvelde