Rīgas Kultūras centrs “Iļģuciems” aicina uz tiešsaistes radošo darbnīcu

Rīgas Kultūras centrs “Iļģuciems” 12. decembrī plkst. 12.00 aicina bērnus kopā ar vecākiem piedalīties radošajā darbnīcā sociālajā tīklā Facebook. 

Tiešsaistes nodarbība būs veltīta lellīšu izgatavošanai. Tā būs piemērota gan skolas, gan pirmsskolas vecuma bērniem. Lai piedalītos meistarklasē, nebūs nepieciešami īpaši materiāli, lellītes būs iespējams izgatavot, izmantojot ikvienam mājās esošus materiālus. Gatavās lellītes varēs izmantot kā piekariņus, kaklarotas vai eglītes rotājumus. Meistarklasi vadīs Rīgas Kultūras centra “Iļģuciems” Tautas lietišķās mākslas studijas “Ataudze” vadītāja Ineta Vēvere.

Lai varētu piedalīties meistarklasē un veiksmīgi darboties kopā ar rokdarbnieci, būs nepieciešams sagatavot šādus materiālus: vairākas vienādas pogas, koka bumbiņas, dažāda izmēra pērlītes vai krellītes, kastani ar izurbtu caurumu. Ja lietosiet lielākas bumbiņas vai pogas, tad būs nepieciešama piemērota resnuma aukliņa. Ja mazākas bumbiņas vai pērlītes, tad derēs tievākas aukliņas. Var izmantot arī kurpju šņores. Katrai lellītei vajadzēs divas aptuveni 30-50 cm garas aukliņas, krāsas varat izvēlēties pēc saviem ieskatiem. Noderēs arī šķēres.

Meistarklases ieraksts visu decembri būs bez maksas pieejams jebkuram interesentam vietnē Facebook (facebook.com/kcilguciems).