Rīgas kori izdzied Raimonda Paula “Dziedāt visai pasaulei”

Dziedāt sev, ģimenei, skolai, Latvijai, dziedāt par godu komponista Raimonda Paula un dzejnieka Knuta Skujenieka 85 gadu jubilejai! Koru dziedātāji no 35 Rīgas izglītības iestādēm sūta virtuālus sveicienus un ar dziesmu pieskandina jauno mācību gadu!

Dziesmas ieraksts veidots attālinātā mācību darba procesā katram savā piemājas dārzā, estrādē vai parkā. Kopā ar koriem R.Paula/K.Skujenieka “Dziedāt visai pasaulei” izdzied arī dziedātājs Mārtiņš Kanters, sūtot visiem spēku turpināt iesākto, jo, lai kur arī mēs būtu – dziesma vienmēr ir ar mums!

Paldies skaņu režisoram Kārlim Zvejniekam, video meistaram Jānim Romanovskim, mūziķiem – Mārim Vitkus, Jānim Olekšam un Mārtiņam Miļevskim. Paldies par atbalstu Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, Kultūras pilij “Ziemeļblāzma”, kā arī ikvienam skolotājam un dziedātājām par atsaucību virtuālā kora tapšanas procesā.

Viss turpinās – kori skan un skanēs, tāpēc meklē sev mīļāko un skanīgāko kori savā skolā vai interešu izglītības iestādē jau tagad!

LAI SKAN tur, kur esi tu! Dziedāsim visai pasaulei!

Projektu īsteno Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs.