“Rīgas Jūgendstila centrs” aicina gidus uz Informācijas dienām

Muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” no 25. februāra līdz 13. martam organizē izglītojošas informācijas dienas gidiem. Tās iepazīstinās ar jūgendstila kultūrvēsturisko mantojumu Rīgā un muzeju kā jūgendstila kultūras mantojuma glabātāju. Programmas noslēgumā gidi saņems muzeja ieejas karti, kas dos iespēju ne vien  apmeklēt muzeju bez maksas, bet arī vadīt ekskursijas tajā. 

Programmas ietvaros gidiem būs iespēja detalizētāk iepazīt jūgendstila laikmeta novitātes un attīstības tendences. Lekcijas un praktiskās nodarbības būs veltītas Rīgas jūgendstila arhitektūrai, interjeriem un mākslai Rīgā 20. gs. sākumā. Ar saviem pētījumiem interesentus iepazīstinās Latvijas vadošie pētnieki Dr. arch. Jānis Krastiņš, Dr. arch. Agrita Tipāne, Dr ­­. art. Silvija Grosa, Dr. art. Dace Lamberga, Mg. arch. Liesma Markova un Dr. Sc. ing. Valdis Hofmarks.

Restauratore – meistare Sandra Priežčiekure un muzeja “Rīgas Jūgendstila centrs” speciālisti iepazīstinās ar muzeja interjera un digitālo ekspozīciju, krājumu, sarīkojumiem, izglītojošām programmām un citām aktualitātēm.

Lekcijas un praktiskās nodarbības  notiks  25. februārī, 3., 5., 10. un 12. martā vakaros no plkst. 18.00 līdz 21.30.  Maksa par visām nodarbībām – 90.00 EUR/pers.

Tiem gidiem, kuri jau iepriekšējos gados ieguvuši muzeja ieejas karti, jāapmeklē tikai aktuālās informācijas kurss 13. martā. Maksa par nodarbību  – 20.00 EUR/ pers.

Programmas mērķauditorija ir  Rīgā praktizējoši gidi un citi interesenti. Vietu skaits ierobežots, tādēļ dalību lūdzam pieteikt līdz 17. februārim (ieskaitot), aizpildot anketu un sūtot to uz e-pastu: Zaiga.Bogdanova@riga.lv.

Detalizēta programma un pieteikuma anketa: http://jugendstils.riga.lv/actual/585/