Rīgas jaukto koru grupa aicina uz Mātes dienas koncertu “Viss, kas (d)zied”

12. maijā plkst. 13.00 VEF Kultūras pils Lielajā zālē notiks koncerts “Viss, kas (d)zied”, kurā piedalīsies Agitas Ikaunieces-Rimšēvičas Rīgas jaukto koru grupa.

Agitas Ikaunieces-Rimšēvičas Rīgas jaukto koru grupa, septiņi talantīgi kolektīvi: “Domino” (diriģents Eduards Fiskovičs), “Fēnikss” (diriģents Ēriks Kravalis), “Jasmīnas koris” (diriģente Agita Ikauniece-Rimšēviča), “Konvents” (diriģente Gerda Griķe), “Mārtiņkoris” (diriģente Kristiāna Krieva), “Sonante” (diriģente Inga Graumane), Emīla Dārziņa jauktais koris (diriģente Nora Kalniņa), kā arī Maija Gredzena, Elīna Seile (balsis), Zane  Sniķere (kokle), Aldis Liepiņš (klavieres), Indris Egle (oboja), Raimonds Gulbis (kahons), Ernests Mediņš (sitaminstrumenti) – visām māmiņām veltīs sirsnīgu koncertu “Viss, kas (d)zied”.

Koncerts veidots kā ziedu kompozīcija jeb asociācija par ziediem, pļavām un to smaržu, ievijot visas mātes gaišā un sievišķīgi maigā noskaņā. Tas būs kā ceļojums skaistajās, ar trauslu maigumu aptvertajās, izcilu latviešu komponistu, tādu kā – Elga Īgenberga, Anita Kuprisa, Zigmars Liepiņš, Jānis Lūsēns, Raimonds Pauls, Valts Pūce, Ilona Rupaine, jaunās paaudzes – Astarulsmirus, Renārs Kaupers, Andris Sējāns izauklētajās dziesmās. Kopkoris atskaņos pavasarīgo Imanta Kalniņa opusu “Jau ziediem rotātas pļavas”, kā arī Valta Pūces “Pavasara zumm”. Ar kādu muzikāli (d)ziedošu pārsteigumu iepriecinās koru diriģenti un kopkora vīru sastāvs vairāk kā 50 dziedātāju sastāvā. Ikviens interesents varēs piedalīties skaistajā ceļojumā “Viss, kas (d)zied”, sirsnīgā gaisotnē sajust savas bērnības atmiņas un izbaudīt svētkus priekpilnā kopā būšanā – visu paaudžu  mammas ar bērniem un bērni ar mammām. Lai katrai mammai šī diena ir īpaša!

Koncertu rīko Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības koncertorganizācija “Ave Sol”. Papildu informācija: Agita Ikauniece-Rimšēviča, Rīgas jaukto koru grupas diriģente, tālr. 67105293, e-pasts: agita.ikauniece@riga.lv.

Bezmaksas ielūgumus uz koncertu var saņemt VEF Kultūras pils kasē.