Rīgas atklātās sacensības boulderingā

12.-13. oktobrī notika Rīgas atklātās sacensības boulderingā, pulcējot Latvijas labākos kāpējus – bērnus, jauniešus un pieaugušos. Tās rīkoja BJC “Daugmale” un sacensības notika BJC “Daugmale”  kāpšanas zālē Aglonas ielā 39, Rīgā. Sacensībās piedalījās 117 dalībnieki, uzvarētāji tika noskaidroti 5 vecuma grupās. Šajās sacensības dalībniekiem bija iespēja iegūt reitinga punktus.

Sacensībās piedalījās sportisti no 9 klubiem – BJC “Daugmale”, BJC “Rīgas skolēnu pils”, BJC “Laimīte”, FBC Dingo, Skala, Traverss, Novadnieki, Virsotne un Falkors, kā arī individuālie kāpēji.

Sestdien, 12. oktobrī, labākie kāpēji tika noskaidroti pieaugušo konkurencē A grupā (dzimuši 2003. gadā un vecāki), kur sacentās 30 dalībnieki – 11 sievietes un 19 vīrieši. Svētdien, 13. oktobrī, labākie kāpēji tika noskaidroti starp bērniem un jauniešiem, kas sacentās E grupā (līdz 2006. gadam dzimušie), D grupā (2004.-2005. gadā dzimušie), C grupā (2002.-2003. gadā dzimušie) un B grupā (2000.-2001. gadā dzimušie). Visplašāk bija pastāvētā E grupa, kur kopā piedalījās 57 dalībnieki un labāko noskaidrošanai bija nepieciešami divi kvalifikācijas seti un fināls. Sacensību dalībniekiem kvalifikācijā bija piedāvāti 20 dažādas grūtības maršruti. Sacensību galvenais tiesnesis un maršrutu licējs – Kaspars Vilks.

Paldies Latvijas Alpīnistu savienībai par atbalstu sacensību organizēšanā, kā arī paldies sportistiem par entuziasmu, treneriem, vecākiem un līdzjutējiem par līdzjušanu un sportistu atbalstīšanu.

Sacensību organizatore , BJC “Daugmale” kāpšanas trenere Gundega Meļķe.