Rīgā pasniegs Gada balvu interešu izglītībā

Ceturtdien, 20. novembrī, Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” plkst. 16.00 notiks Gada balvas interešu izglītībā pasniegšanas ceremonija, kurā Rīgas dome izteiks atzinību pašvaldības iestāžu audzēkņiem, kolektīviem un pedagogiem par sasniegumiem un ieguldījumu interešu izglītībā. Gada balvas pasniegšanas ceremonijā tiks sumināti arī pedagogi par mūža ieguldījumu interešu izglītībā. Balvas pasniegs Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RD IKSD) direktors Guntis Helmanis, kā arī sabiedrībā zināmas personības – folkloras grupas „Iļģi” vadītāja Ilga Reizniece, auto eksperts Uģis Vītols, deju skolas „Dzirnas” dibinātājs un horeogrāfs Agris Daņiļevičs un kordiriģents Ints Teterovskis.

Gada balvai interešu izglītībā bija pieteikti 53 pretendenti: nominācijai „Par mūža ieguldījumu interešu izglītībā” tika saņemti divi pieteikumi, nominācijai „Debija interešu izglītībā” – 6, nominācijai „Par ieguldījumu interešu izglītībā” – 12 un nominācijai „Par sasniegumiem interešu izglītībā” tika saņemti 33 pieteikumi.

Gada balvu interešu izglītībā piešķir vairākās nominācijās. Balvu „Par sasniegumiem interešu izglītībā” piešķirs audzēkņiem un kolektīviem par gūtajiem panākumiem Latvijas un starptautiska mēroga pasākumos. Savukārt balvu „Par ieguldījumu interešu izglītībā” saņems interešu izglītības pedagoģiskie darbinieki par radošu darbu ar bērniem un jauniešiem, kā arī par teicamiem rezultātiem pasākumu organizēšanā un metodiskajā darbā. Balvu nominācijā „Debija interešu izglītībā” iegūs labākie jaunie skolotāji par kvalitatīvu, aktīvu līdzdalību un ievērojamiem sasniegumiem interešu izglītības jomā. Balvu „Par mūža ieguldījumu interešu izglītībā” pasniegs pedagogiem par ilglaicīgu un nozīmīgu profesionālo veikumu interešu izglītības attīstībā Rīgā.

Pasākumu rīko RD IKSD, balvu pasniegšanas svinīgo ceremoniju varēs vērot arī tiešraidē interneta vietnē: www.e-skola.lv.

Pasākumā laipni gaidīti plašsaziņas līdzekļu pārstāvji!

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob.: 26708034; e-pasts: indra.vilde@riga.lv un Dzintra Āboliņa, RD Sabiedrisko attiecību nodaļa, tālr.: 26554446; e-pasts: dzintra.abolina@riga.lv

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa