Rīgā notiks vērienīgs izglītības forums „Izglītība izaugsmei 2017”

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs (RIIMC) organizē divu dienu forumu „Izglītība izaugsmei”. Forums notiks 14. un 15. jūnijā, Rīgas Valsts 2. ģimnāzijā (Kr. Valdemāra iela 1). Forumā pedagogi un izglītības iestāžu vadītāji uzzinās par divām aktivitātēm, pirmā – skolām: „Atbalsts skolas stratēģisko mērķu sasniegšanai” un otrā – pedagogiem, meistarības konkurss „Radi. Rādi. Redzi”. Foruma dalībnieki tiks iepazīstināti ar skolu stratēģisko mērķu sasniegšanas norisi 2016./2017. m.g. un ar pedagogu meistarības konkursa „Radi. Rādi. Redzi.” dalībnieku prezentācijām, kā arī varēs piedalīties dažādās “prātnīcās” un iesaistīties diskusijās, kas turpmāk varētu palīdzēt ikdienas darbā ar skolēniem.

Pirmajā aktivitātē Rīgas skolās tika atbalstīti vadības komandu un pedagogu profesionālo kompetenču pilnveides pasākumi, tajā skaitā kursi, pieredzes apmaiņa, praktiski semināri. Savukārt otra aktivitāte – pedagogu konkurss – tika organizēts sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domes Izglītības pārvaldi un Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvaldi.Foruma laikā būs iespēja iepazīties ar abu aktivitāšu rezultātiem, praktiski piedalīties “prātnīcās”, noklausīties iedvesmojošus lektorus un uzdot jautājumus izglītības ekspertiem paneļdiskusijā. Forumu moderēs žurnālists Ansis Bogustovs.
Reģistrēties var elektroniski līdz 8. jūnijam: http://riimc.lv/forums-izglitiba-izaugsmei-2017.

Foruma darba kārtība pieejam RIIMC tīmekļa vietnē http://riimc.lv/izglitiba_izaugsme_2017

Informāciju sagatavoja: Daina Keidāne, Sandra Cīrule, Iveta Razumovska – Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra galvenās speciālistes: t. 67105580, riimc@riga.lv, www.riimc.lv