Rīgā notiks ikgadējie Svētki Annas ielā

Ceturtdien, 12. septembrī, no plkst. 15.00 līdz plkst. 19.00 Tehniskās jaunrades nams (TJN) “Annas 2” aicina bērnus un jauniešus, ģimenes un klases uz pasākumu “Svētki Annas ielā”, kas notiks jau 26. reizi.

Vienā no mazākajām ielām Rīgā — Annas ielā — katru septembri durvis plašāk ver TJN “Annas 2” un aicina lielus un mazus interesentus iepazīties ar nama izglītības programmām un aizraujoši pavadīt laiku. Jebkuram interesentam būs iespēja ielūkoties vairāk kā 40 pulciņos un praktiski darboties tehniskajās, mākslas un radošajās darbnīcās, iepazīties ar nama skolotājiem un pieteikties sev interesējošām nodarbībām. Svētku laikā uz ielas darbosies pop-up atpūtas zona, bet drosmīgākajiem būs iespēja piedalīties “Ielaušanās spēlē” — iekļūt TJN “Annas 2” caur nama logiem, izmantojot industriālā alpīnisma elementus, izpildīt uzdevumus kontrolpunktos visā ēkā un nobraukt ar trosi (Zipline) no 2. stāva.

Tehniskās jaunrades nams “Annas 2” ir pašvaldības interešu izglītības iestāde, kas sniedz iespēju apgūt laikmetam atbilstošas kompetences papildus formālajai izglītībai. Zināšanas, prasmes un pieredze, ko bērni un jaunieši šeit iegūst, palīdz pārliecinoši spert nākamo būtisko soli izglītības un profesijas izvēlē.

Ieeja pasākumā ir bez maksas.