Raiņa vakarskolas jauniešu izrāde Eiropas Valodu dienas un Pasaules Nedzirdīgo dienas ietvaros

Patiesi nedzirdīgu un dzirdīgu jauniešu dzīvesstāsti tiek izstāstīti un izspēlēti Eiropas Valodu dienas un Pasaules Nedzirdīgo dienas pasākumā Raiņa vakarskolā. no sevis vairs nav bail_plakatins valodu dienai 2015-page-001

Vai runājot notikumi atšķetinās vai samudžinās vēl vairāk? Vai ir iespējams, izstāstot pieredzēto, dziedēt pagātnes ievainojumus un iedrošināt citus viņu šodienas situācijās un izvēlēs? Vai cilvēki var patiesi sarunāties par spīti valodas un aizspriedumu barjerām? Vai kustība, žests, skatiens un kopīga klusēšana arī var būt veids, kā saprasties un atbalstīt vienam otru?

 Eiropas Valodu dienas un Pasaules Nedzirdīgo dienas ietvaros  šos jautājumus jauniešu izrādē “No sevis vairs nav bail” risina Raiņa vakarskolas integratīvā grupa “ALIAS”Tie ir 3 patiesi jauniešu stāsti par pazemojumiem un uzdrošināšanos, vientulību un draudzību, nelaimi un cerībām, kas tiek izspēlēti latviešu valodā, zīmju valodā un kustībā.

Izrādē skan grupas “Sound Poets” mūzika.

Scenārijs: jauniešu kolektīvs M. Antonovas vadībā

Režija: M. Antonova

Režisora asistente un zīmju valodas konsultante: J. Znotiņa

Spēlē dzirdīgi un nedzirdīgi jaunieši no Raiņa vakarskolas integratīvās grupas “ALIAS”: Intis, Elīna, Raivo, Dace, Anete, Egils, Līva, Silvija

Izrādes garums 25 minūtes. Pēc izrādes plānota diskusija ar skatītājiem.

Nāciet paši un aiciniet citus! 2015. gada 24.septembrī plkst. 19.00  Rīgas Raiņa 8. vakara (maiņu) vidusskolas zālē Kr. Barona ielā 71.