Pavasaris Bērnu un jauniešu centrā “Bolderāja”

Bērnu un jauniešu centrā „Bolderāja” valda pavasaris, kas atspoguļojas radošajās  pulciņu izstādēs un aktivitātēs.

Auduma kolāžas pulciņa „Patchwork” audzēkņi ir izveidojuši izstādes „Pavasara ziedi” un „Lieldienas” skolotājas Olgas Trushkovas vadībā. Šie brīnumainie darbi ir veidoti  tekstilmozaikas tehnikā. Lego pulciņa audzēkņi centra foajē ir radījuši īstu pavasari savā izstādē „Pavasaris Bolderājā”, izveidojot krāsainus pavasara ziedus no daudziem maziem lego klucīšiem. Savukārt radošā klubiņa „Stila ABC” audzēkņi, apgleznojot un izdekorējot dažādus māla traukus, attēlojuši  ziedus, kokus, dzīvniekus un citus pavasarim tik raksturīgos tēlus.

Paši mazākie Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” audzēkņi  izveidojuši piecas radošo darbiņu izstādes – pulciņš „Radošās nodarbības pirmsskolas vecuma bērniem „Raibie pirkstiņi”” čakli pastrādājuši un priecē centra apmeklētājus ar divām izstādēm „Pavasaris lauku sētā” un „Lieldienu olas”, savukārt pulciņš „Čaklās bitītes” kopā ar savu skolotāju Irinu Gorinu ir radījuši īstu pasaku no plastilīna izstādē „Gulbju ezers”, smalki jo smalki attēlojot katru gulbīti, bet pulciņu „Attīstošās nodarbības ar bilingvālo apmācību” un „Attīstošās rotaļnodarbības pirmsskolas vecuma bērniem” audzēkņi ir pievērsušies pavasara putnu tēmai un „Lieldienu cālīši” un „Putniņi” tagad redzami izstādē.

Visas izstādes, kuras ir veltītas tēmai „Pavasaris” Bērnu un jauniešu centrā „Bolderāja” ir skatāmas vēl visu marta mēnesi. Gaidām Jūs ciemos!

 

Informāciju sagatavoja Aiva Dasmane, izglītības metodiķe