Pateicības pēcpusdiena ”Altonas lepnums -2015”

11. decembrī BJC “Altona” notika aktīvāko un radošāko audzēkņu sumināšana  ikgadējā pateicības pēcpusdienā  “Altonas lepnums -2015”. Pasākums tiek organizēts jau piekto gadu un arī šoreiz tradicionāli tika izvērtēta audzēkņu aktivitāte dažādos konkursos, skatēs, izstādēs, kā arī ieguldītais darbs BJC “Altona” telpu un pagalma labiekārtošanā un dalība labdarības projektos.

Šajā gadā balvu saņēma 20 audzēkņi. Stikla simbolisku bumbu ar gravējumu saņēma 7  dejotāji no deju studijas „Festa” par labu rezultātu guvumu gan vietēja, gan starptaustiskā mēroga konkursos un par sniegtajiem koncertiem Torņakalna Bērnu klīniskās Universitātes slimnīcā. Īpašu atzinību izpelnījās Raivo Matisons un Kristaps Vanags par iesaistīšanos BJC “Altona” dažādu pasākumu organizēšanā un vadīšanā, kā arī viņi tika sveikti kā brīvprātīgā darba veicēji.  Meitenes no jauno mūziķu studijas balvu saņēma par ilggadēju darbošanos BJC “Altona” un uzstāšanos labdarības koncertos, turklāt Nikola Pazare šā gada jūnijā kļuva par finālisti vokālistu konkursos “Talsi uzdod toni” un “Popfestjūrmala”. Blakus pieredzējušākajiem audzēkņiem par balvu priecājās arī tekstilmākslas studijas “Vijumiņš”, tēlniecības un vizuālās mākslas studiju audzēkņi. Pirmo reizi šogad balvu saņēma arī robotikas pulciņa 3 puiši par augstu rezultātu sasniegšanu starptautiskajās robotikas sacensībās Tallinā un Vīnē.

Pasākuma laikā lielākā daļa no  nominētajiem audzēkņiem izteicās, ka BJC “Altona”  ir viņu otrās mājas, dažiem pat 10 gadus.

Pēdējos divos gados augusi audzēkņu aktivitāte un motivācija piedalīties starptautiskajos projektos 2014./2015.m.g. Gandarīti par savu bērnu darba novērtējumu bija klāt esošie vecāki un audzēkņu pedagogi.

 

Informāciju sagatavoja:

Kristīne Pazare

BJC „Altona” projektu vadītāja

Tālrunis: 67612354

bjcaltona@riga.lv

www.bjcaltona.lv