Pasākums “Ceļā uz Ziemassvētkiem” BJC “Laimīte” aizritējis

Visi mēs vēl esam ceļā uz Ziemassvētkiem, katram  savs ceļš vēl ejams.  Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” 10.decembrī  pasākumā   Ziemassvētku tirdziņš “Laimītē”, ar darbīgu rūķu palīdzību iezīmēja  šo ceļu, lai būtu, ko paņemt līdzi Ziemassvētkos.

“Krāsu” rūķa pavadībā pasākuma apmeklētāji devās uz pagrabstāvu, kur darbojās vienpadsmit darbnīcas. Tur  varēja apzīmēt traukus  ar Ziemassvētku ornamentiem, pie  BJC “IK Auseklis ” keramikas skolotājas Vinetas Viziņas. Izkrāsot stikla rotaslietiņas piedāvāja BJC “Daugmale” skolotāja Ilze Rimicāne, savukārt BJC “Rīgas Skolēnu pils” skolotāja Sarmīte Hippe palīdzēja noformēt un sagatavot dāvanas. Rīgas Rīnūžu vidusskolas skolotāja Sofija Kaļiņina  kopā ar  saviem audzēkņiem rādīja, kā izgatavot   apsveikuma kartiņas un eglītes rotas.  BJC “Laimīte” floristikas pulciņa vadītājas Laimas Cēsnieces vadībā tapa ziemas micītes.  No pērlītēm vērtie  eņģelīši  tapa kopā ar “Rīgas Skolēnu pils” rotaslietu darināšanas pulciņa audzēkņiem un  skolotāju Marutu Kvēpu. Anitas Spēlmanes vadībā tika veidotas starainas sniega pikas.  2017. gada simbols – gailis, šoreiz skolotāju Vitas Caices un Viktorijas Storoževas  pārraudzībā. Par pastkartes un aploksnes tapšanu parūpējās Vija Liepa no Bērnu un jauniešu centra “Mīlgrāvis”. Ziemassvētku gaidīšanas laiks nav iespējams bez piparkūku smaržas, tā piepildīja visu māju. Katrs varēja izcept savu piparkūku,  piparkūku cepšanas darbnīcā, kuru vadīja skolotājas Irina Vītola, Zane Saudorga.  Nama gaiteņos darbojās tirgus plači, piedāvājums bija ļoti plašs ar  dažādu namiņu rokdarbu un citu pulciņu audzēkņu, skolotāju darinājumiem un  kārumiem.  Arī šogad aktīvi tirdziņā iesaistījās  Rīgas 28. vidusskolas Skolēnu mācību uzņēmums, skolotājas Ināras Lāces vadībā. Pirmo gadu mūsu pasākumā  dalību  ņēma nodibinājums “Palīdzēsim.lv”,  jauniešu klubiņš, pedagogs Laura Šteina.  Laimīgo loteriju ar pilnām lozēm,  nodrošināja Bērnu un jauniešu centra “Laimīte”  skolotāja Inese Brants ar savu porcelāna apgleznošanas studiju un keramikas pulciņu.  Arī Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” stikla mākslas darbnīca “Mozaīka”, kā katru gadu piedāvāja pilno loterijas lozi. Prieks, ka var dot un dāvināt!

Trīs koncerta daļās piedalījās Laimītes dziedātāji – vokālā studija “Bella”, skolotāja Nataļja Jekimova,  Linda Mennika, koncertmeistare Lilija Mogiļevska), teātra pulciņš „Spēle spēlē”,  skolotāja Maira Kalniņa, improvizācijas teātris “Pats sev režisors” ,  skolotājs Guntis Trops, kurš vadīja koncerta norisi. Vislielāko pārsvaru  koncertā ņēma  dejotāji – mūsdienu deju grupa  “As`h”, skolotāja Larisa Kazlauska,  baleta studija “Etīde”, skolotājas  Nataļja Koroļkeviča,  Viktorija Čaikova deju grupa “Karuselis” , skolotāja Aļjona Kolosova, deju teātris  “Mazais karuselis”, dejojošo mammu grupa “Con Brio”, skolotāja  Gaļina Novikova. Skolotājas Sintijas Sorokinas  vadītie  kolektīvi “Jordana”, “Jordana” dejojošās mammas “La Perla”, “La Perla” dejojošās mammas  un  tautas dejas  grupa “Laimiņa”. Atbalstu visi deju kolektīvi saņēma  no  koncertmeistares Svetlanas Hramešinas.

Kā katru gadu, arī šogad, mūsu aicinājumam piedalīties pasākumā atsaucās, gan skolas, gan jaunrades centri.  Pie mums viesojās  Bērnu un jauniešu centra „Daugmale”  horeogrāfiskais ansamblis „Pērlīte”, skolotājas   Diāna Gorska un Marina Dumberga un akordeonistu ansamblis, skolotāja Svetlana Šalajeva,  Bērnu un jauniešu centra “Auseklis” vokālais ansamblis “Stariņi”, skolotāja Veneta Dubrova, Rīgas Rīnūžu vidusskolas 1. – 4. klašu koris “Zvaniņi”, skolotāja Nataļja Jekimova, kā arī Rīgas 46. vidusskolas deju kolektīvs „Astra”, skolotāja Aļjona Kolosova.

Lai viss noritētu raiti, palīgā nāca Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studenti, kurus  koordinēja Ilze Spīķe.

Mīļš  paldies visiem, kuri piedalījās un  nodeva savu mīļumu tālāk, caur dziesmu, deju, runu,  sadarbību un darbiņiem, lai mēs ietu tālāk ar svētku sajūtu sirsniņā uz Ziemassvētku gaismu!

Paldies  RD IKSD Sporta un jaunatnes pārvaldei par finansiālu atbalstu materiālu iegādei un radošo norišu nodrošināšanai.

Lai visiem gaismas pilni  svētki!

 

Informāciju sagatavoja:

Pasākuma vadītāja Maira Kalniņa