Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra “Altona” atvērto durvju diena

Atvērto durvju diena
Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrā “ Altona”
2022.gada 2.septembrī no plkst. 13.00 – 18.00
Altonavas iela 6
Imantas iela 11a
Ruses iela 13

Rīgas interešu izglītības iestāžu pasākumu cikla “Nāc un piedalies” ietvaros notiks Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra “Altona” atvērto durvju diena.

Pasākuma mērķis ir bērnus, jauniešus un viņu vecākus iepazīstināt ar daudzpusīgo Pārdaugavas BJC “Altona” interešu izglītības programmu piedāvājumu, aicinot iesaistīties interešu izglītības programmās, lai lietderīgi un interesanti pavadītu savu brīvo laiku ārpus skolas.

Katrā no Pārdaugavas BJC “Altona” interešu izglītības programmu realizēšanas adresēm tiks piedāvāta plaša programma – notiks radošās darbnīcas, uzstāsies mūzikas un deju kolektīvi, vecāki varēs satikt interešu izglītības pulciņu skolotājus un pieteikt savus bērnus kādā no interešu izglītības programmām. Plānojam pasākuma programmu organizēt Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra “Altona” plašajos un zaļajos pagalmos.

Darbojoties radošajās darbnīcās bērniem un jauniešiem būs iespēja praktiski izmēģināt, saprast un izvēlēties, kurā no jomām viņi vēlētos iesaistīties jaunajā mācību gadā.

Sportiskākie un azartiskākie varēs piedalīties sporta spēlēs un galda spēlēs.

Muzikālie un deju pulciņi ne tikai uzstāsies ar saviem priekšnesumiem, bet arī aicinās visus kopīgi izkustēties un darboties visiem kopā.

Visas dienas garumā būs apskatāma vizuāli un vizuāli – plastiskās mākslas studiju audzēkņu darbu izstāde.

Tiekamies!

 

Informāciju sagatavoja

Ieva Medne