Notiks vides izziņas konkurss “Kas paliek pēc manis?”

“Ar mērķi veicināt bērnu un jauniešu izpratni par atkritumiem, vides ilgtspējīgu attīstību un cilvēku ietekmi uz vidi, popularizējot vides izglītību, attīstot radošumu, pētnieciskās un sadarbības prasmes, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvalde sadarbībā ar Rīgas Jauno tehniķu centru rīko vides izziņas konkursu “Kas paliek pēc manis?”. 
 
Konkursa norises laiks 2023. gada 27. marts – 2023. gada 11. aprīlī divās kārtās: pirmā kārta – līdz 27. martam (attālināti), otrā kārta – 11. aprīlī no plkst. 15.00 RJTC, Bauskas iela 88, Rīga. 
Konkursā piedalās 5.-7. un 8.-12. klašu grupas.
 
Pirmajā kārtā Dalībnieki veic pētījumu “Mani nedēļas atkritumi”. Par veikto pētījumu veido 5 līdz 10 minūtes garu videoprezentāciju, minot izmantotos avotus, demonstrējot uzskates materiālus, stāstot par pētījuma gaitu u.tml. 
Otrajā kārtā, RJTC, Dalībnieki stāsta par savu pētījumu ar iepriekš sagatavotu prezentāciju un atbild uz vērtēšanas komisijas jautājumiem. 
 
Pieteikumu dalībai Konkursā aizpilda elektroniski līdz 2023.gada 24. martam tīmekļvietnē: https://forms.gle/AkLrLFqqr4TEfgiU8  
 
Konkursa nolikumu var lejuplādēt  ŠEIT
Informāciju sagatavoja

Eva Riekstiņa
Rīgas pilsētas vides interešu izglītības metodiķe