Notiks Rīgas vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2024”

Aicinām Rīgas izglītības un kultūras iestāžu vokālos ansambļus pieteikties dalībai Rīgas vokālās mūzikas konkursā “Balsis 2024”!

Konkurss norisināsies no 2024. gada 13. februāra līdz 1.martam Rīgas valstspilsētas pašvaldības izglītības un kultūras iestādēs.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties  ŠEIT

Lūdzam vērst uzmanību sadaļai  par vokālo ansambļu dalījumu grupās, tas šogad mainīts, salīdzinot ar iepriekšējo gadu konkursu nolikuma prasībām. Jautājumu gadījumā lūdzu sazināties ar  Centra galveno speciālisti Artu Grīnu, tālrunis 29557442, e-pasts agrina@edu.riga.lv.

Mēs priecāsimies par vokālo ansambļu vadītāju  un skolotāju jaunradi. Nereti tieši jūsu radītās tautasdziesmu apdares vai oriģināldziesmas ir īpaši piemērotas bērnu un jauniešu balsīm, katra vokālā  ansambļa radošajai atmosfērai un tēlam.  Pēdējo 4 gadu laikā esam kopīgi radījuši un, ar Rīgas Valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu, izdevuši  trīs repertuāra krājumus vokālajiem ansambļiem un koriem: “Tur, kur jūras satiekas”, “Ziemas dziesmas” un “Vasaras dziesmas”.  Ar prieku ziņojam, ka gatavojam trešo “Gadalaiku”cikla krājumu – “Rudens dziesmas”.

Lai skanīgas balsis dziedātājiem un radošs gars skolotājiem!

Informāciju sagatavoja

Inga Cimiņa