Noslēgusies Interešu izglītības un kultūras iestāžu pirmsskolas un sākumskolas vokālo ansambļu vadītāju sanāksme -praktiskais seminārs bērnu dziedāšanas svētkiem “Mīlestības diena Latvijai”

Pienācis rudens. ir noslēgusies gatavošanās  tradicionālajam pasākumam, kurš katru gadu norisinās Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” – Rīgas interešu izglītības un kultūras izglītības iestāžu pirmsskolas un sākumskolas vokālo ansambļu dziedāšanas svētki “Mīlestības diena Latvijai”, Koncertuzvedumam “Mīlestības dāvana”

27.septembrī tikās pirmsskolas un sākumskolas vecuma vokālo ansambļu vadītāji , lai kopā ar komponistu Arni Miltiņu un pianistu Jāni Miltiņu radītu jaunas krāsas gaidāmās ziemas muzikālajā rakstā. Top muzikāls uzvedums “Mīlestības dāvana” ar Arņa Miltiņa mūziku un Ineses Zanderes libretu, kas pašiem mazākajiem stāstīs par pašu svarīgāko mūsu dzīvēs, to, ko nevar nopirkt vai dabūt tirgū, to, ko var tikai iegūt – mīlestības dāvanu. Divpadsmit bērnu ansambļi jau sāk mēģinājumus, lai apgūtu jaunu muzikālu materiālu. Darba ir daudz – mūzika, teksti, dejas soļi un viss pārējais, kas attiecināms uz lielo skatuvi, bet visi pēc vasaras atpūtas, pilni entuziasma, sāk darboties.

Skatītājus un klausītājus uz pasākumu aicināsim 1.decembrī plkst.19.00. Lai mums kopā labi skan!

Informāciju sagatavoja

A.Grīna

Galvenā speciāliste mazo mūzikas kolektīvu un instrumentālās mūzikas jomā