Noslēgušās atklātās sacensības fitnesa daudzcīņā

16. jūnijā, skaistā, saulainā vasaras pēcpusdienā, BJC ,,Daugmale” reģionālajā sporta centrā ,,Ķengarags” Maskavas ielā 283B norisinājās Bērnu un jauniešu centra  ,,Daugmale,, atklātās sacensības fitnesa daudzcīņā. Sacensību galvenais mērķis bija popularizēt sportiskās un fitnesa aktivitātes Rīgas bērnu un jauniešu vidū. Bērniem un jauniešiem divās vecuma grupās, atsevišķi zēniem un meitenēm, bija iespēja sevi apliecināt vairākās fitnesa daudzcīņas disciplīnās. Meitenes savus spēkus apliecināja roku saliekšanā, iztaisnošanā balstā guļus, ķermeņa augšdaļas pacelšanā guļus uz muguras fiksētām kājām un 1000 m izturības skrējienā. Zēni spēkojās tajās pašās disciplīnās un vēl parādīja savas prasmes pievilkšanās kārienā pie stieņa. Tās bija sacensības uz izturību. Katrs no dalībniekiem parādīja savu fizisko sagatavotību, ar lielu neatlaidību cīnījās par savu labāko rezultātu katrā disciplīnā. Līdzjutējus un organizētājus pārsteidza jauno sportistu entuziasms, neatlaidība un fiziskā sagatavotība. Vērtēšana notika katrā vecuma grupā, atsevišķi zēniem un meitenēm, summējot kopā katrā daudzcīņas disciplīnā iegūtos rezultātus.

Labākie panākumi meitenēm jaunākā vecuma grupā bija Elzai Barakai – 1.vieta, Darjai Ovčarukai – 2.vieta, Laurai Skrūzkopai – 3.vieta. Vecākā grupā Sandrai Porītei  – 1. vieta, Evijai Misai – 2.vieta. Zēniem jaunākajā vecuma grupā Dmitrijam Sevankajevam – 1.vieta, Maksimam Davidovam – 2.vieta, Mātiņam Aržranovskim – 3. vieta. Vecākā grupā Kasparam Vilkam – 1. vieta,  Ričardam Lapuriņam – 2.vieta, Jēkabam Paeglītim  – 3. vieta.

Vislielākais prieks par BJC “Daugmale” jaunās paaudzes sportošanas prieku, vērtīgu brīvā laika pavadīšanu, aktīvi sportojot, un neatlaidību, tiecoties sasniegt vislabākos rezultātus.

Laipni esat aicināti BJC ,,Daugmale” reģionālajā sporta centrā ,,Ķengarags”  sportiski pavadīt savu brīvo laiku arī ikdienā!

Informāciju sagatavoja Everita Kalks