Noslēdzies tradicionālais stāstnieku konkurss “Teci, teci valodiņa”

6.novembrī Rīgas Skolēnu pilī pulcējās Rīgas un Pierīgas labākie stāstnieki, lai katrs stāstnieks atsevišķi varētu izstāstīt un visi kopā klausīties visdažādākās tautas pasakas, mīļākās anekdotes un visneticamākos dzīvesstāstus! 48, iespējams, nākotnē slavenas personības, stājās klausītāju priekšā un demonstrēja savas runas prasmes – kā pārliecināt auditoriju, ka viņu stāsts ir visinteresantākais, kā noturēt auditorijas uzmanību, kā tradicionālo materiālu pasniegt interesanti un saprotami jebkuram.

Pēc žūrijas apspriešanās rezultātu paziņojuma varam sveikt šī gada 10 labākos Rīgas stāstniekus, kuri dosies tālāk uz valsts finālu, 2018.gada 1.decembrī!

Sveicam šī gada finālistus: Laumu Margrietu Kambalu un Loretu Mūzi no Rīgas Skolēnu pils folkloras kopas “Kokle”, Helmu Elvīru Križevicu no Kultūru vidusskolas folkloras kopas “Krulla”, Matveju Savkovu no Rīgas 34.vidusskolas, Viktoriju Litaunieci un Ričardu Kļaviņu no privātās vidusskolas “Gaismas tilts 97”, Emīlu Kotānu no Āgenskalna sākumskolas, Rūtu Freidenfeldi no Rīgas Valsts Vācu ģimnāzijas, Arti Venskus no Ķekavas vidusskolas un Paulu Brakšu no Siguldas Valsts 1.ģimnāzijas!