Noslēdzies Rīgas pilsētas atklātais ģitārspēles ansambļu un solistu konkurss “Es un mūzika”

Noslēdzies Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra “Altona”, sadarbībā ar Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi, rīkotais Rīgas pilsētas atklātais ģitārspēles ansambļu un solistu konkurss “Es un mūzika”.

 

2024.gada 20.aprīlī Pārdaugavas bērnu un jauniešu centru “Altona”, Altonavas ielā 6, pieskandināja akustiskie ģitārspēles vokāli instrumentālie un instrumentālie ansambļi un solisti. Uz konkursu bija ieradušies 86 bērni un jaunieši no 9 interešu izglītības un vispārizglītojošajām iestādēm.

 

Rīgas atklātais ģitārspēles konkurss “Es un mūzika” noritēja radošā pozitīvā gaisotnē. Konkursa sākumā kā viesmākslinieki uzstājās Austrasbērni, no kuriem viens dalībnieks bija VIA “Vējš ” bijušais audzēknis Uldis Kļaviņš – cik skaisti, ka turpina muzicēt arī pieaugušā vecumā. Austrasbērni iedvesmoja konkursa dalībniekus sacerēt savas dziesmas. Konkursa dalībnieki bija pateicīgi un priecīgi par iespēju piedalīties konkursā un parādīt savas spējas un izaugsmi. Pēc konkursa turpinājās sadziedāšanās prieks. Bērni jau gaida nākošo gadu kad norisināsies konkurss!

Konkursa rezultāti: ŠEIT

Paldies konkursa dalībniekiem par drosmi un viņu skolotājiem par ieguldīto darbu jauno ģitāristu sagatavošanā!

Informāciju sagatavija
Ieva Medne
Pārdaugavas Bērnu un jauniešu centra “Altona” Izglītības metodiķe