Noslēdzies Rīgas bērnu un skolēnu LEGO konstruktoru radošais konkurss „Liesmiņa. Guntiņa. Ugunsmeitiņa.”

29. oktobrī Bērnu un jauniešu centrā „Bolderāja” veiksmīgi norisinājās ikgadējais Rīgas bērnu un skolēnu LEGO konstruktoru radošais konkurss „Liesmiņa. Guntiņa. Ugunsmeitiņa.”, kas tika veltīts vienai no latviešu izcilā dzejnieka un rakstnieka Imanta Ziedoņa pasakai, aizskarot arī vienmēr tik aktuālo drošības tēmu.

Šogad konkursa dalībnieki varēja pieteikties un piedalīties, divās vecuma grupās (6-8 gadi un 9-11 gadi). Savus darbus, par konkursā uzdoto tēmu, dalībnieki varēja veidot plaknē vai telpiski, izmantojot līdzpaņemtos konstruktorus un pamatnes. Pēc darba izpildes dalībnieki veica mutvārdu stāstījumu par sava darba saturu. Konkursā piedalījās audzēkņi no Rīgas Jauno tehniķu centra,  Bērnu un jauniešu centra „Zolitūde”, Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja”, Rīgas Rīnūžu vidusskolas, Rīgas 270. pirmsskolas izglītības iestādes,  Rīgas 19. vidusskolas, Mākslas studijas „Perspektivart”.

Darbus vērtēja Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” administrācijas veidota neatkarīga žūrija, kuras sastāvā bija māksliniece un bērnu grāmatu ilustratore Zane Raičenoka-Raišonoka,  Rīgas Tehniskās universitātes Informācijas tehnoloģiju students Jānis Katinskis, kā arī VUGD pārstāvji Rīgas 5.daļas komandieris Dmitrijs Novikovs un Bolderājas posteņa komandieris Staņislavs Turoks, kuri visi atzina, ka izvērtēt darbus bija ļoti grūti, jo ikviens darbs bija izcils un pārsteidzošs, gan mākslinieciskā ziņā, gan ar tehnisko izpildījumu.

Lego konstruktoru radošais konkurss jau ir kļuvis par tradīciju, kas ik gadu norisinās rudens brīvlaikā Bērnu un jauniešu centrā „Bolderāja”.

Gribam izteikt, lielu paldies, visiem dalībniekiem, dalībnieku pedagogiem un vecākiem, kā arī žūrijai un konkursa atbalstītajiem Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam.

Rezultāti

Uz tikšanos nākamgad!