Noslēdzies Rīgas bērnu un skolēnu foto konkurss “Atspulgs”

29. aprīlī Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā norisinājās Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” rīkotā Rīgas bērnu un skolēnu foto konkursa-izstādes “Atspulgs” svinīgā izstādes atklāšana un konkursa dalībnieku un laureātu apbalvošana.

Konkursā piedalījās bērni un jaunieši no septiņām izglītības iestādēm: Bērnu un jauniešu centrs “Mīlgrāvis” (ped. Inta Trepša), Rīgas Jauno tehniķu centrs (ped. Gunta Andersone), Bērnu un jauniešu centrs “Bolderāja” (ped. Iveta Bērziņa), Rīgas Ezerkrastu pamatskola (ped. Velta Mika), Rīgas speciālā internātpamatskola (ped. Jevgenijs Orlovs), Rīgas 4. speciālā internātpamatskola (ped. Ilze Kokāne) un Rīgas 5.internātpamatskola-attīstības centrs (ped. Mudīte Ramute).

Dalībnieku uzdevums bija konkursam iesniegt patstāvīgi veidotu fotogrāfiju par tēmu “Atspulgs”, kas parāda viņa izpratni un radošo redzējumu par šo tēmu. Liels prieks ir par darbu daudzumu, dažādību un bērnu iztēli, domājot par šo tēmu! Priecājamies arī par kuplo apbalvošanas ceremonijas dalībnieku skaitu. Žūrija darbus vērtēja anonīmi- katram darbam tika piešķirts kārtas numurs, neredzot tā autoru, skolu un pedagogu. Foto darbus vērtēja fotogrāfe Valantīna Abrazeja un fotogrāfs, fotostudijas “Creativebox” vadītājs Edgars Ramutis.

Priecājamies arī par mūsu, Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja”, audzēkņu sasniegumiem! Žūrija atzinīgi novērtēja Beatrises Zaķes darbu- 2.vieta un Krista Anna Kaļaviņa ieguva 3.vietu. Abas meitenes vērtētas tika II vecuma grupā (10-15 g.), kura bija visplašāk pārstāvētā.

Ļoti priecājamies, ka mums izdodas bērniem un jauniešiem sevi pierādīt foto mākslā, kā arī par lielu atsaucību un dalībnieku skaitu mūsu rīkotajā konkursā. Ceram arī uz tikšanos nākošajā gadā.

Laureāti:

vecuma grupa 7-9 gadi:

1.v. TATJANA MITROFANOVA, Bērnu un jauniešu centrs “Mīlgrāvis” (pedagogs Inta Trepša)

vecuma grupa 12-15 gadi:

1.v. MAKSIMS ZIKOVIČS, Rīgas 4.speciālā internātpamatskola (pedagogs Ilze Kokāne)

2.v. BEATRISE ZAĶE, Bērnu un jauniešu centrs “Bolderāja” (pedagogs Iveta Bērziņa)

3.v. KRISTA ANNA KĻAVIŅA, Bērnu un jauniešu centrs “Bolderāja” (pedagogs Iveta Bērziņa)

vecuma grupa 16-25 gadi:

1.v. SANTA SAMANTA SURGUNTE, Rīgas 5.internātpamatskola-attīstības centrs (pedagogs Mudīte Ramute)

2.v. MARIKA LIEPIŅA, Rīgas 5.internātpamatskola-attīstības centrs (pedagogs Mudīte Ramute)

2.v. DIĀNA PARFENA Rīgas 5.internātpamatskola-attīstības centrs (pedagogs Mudīte Ramute)

3.v. VADIMS APETJONOKS, Rīgas speciālā internātpamatskola (pedagogs Jevgenijs Orlovs)

PROTOKOLS.

Informāciju sagatavoja: BJC “Bolderāja” foto pulciņa pedagogs Iveta Bērziņa