Noslēdzies Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra “Altona” rīkotais Rīgas pilsētas atklātais ģitārspēles ansambļu un solistu konkurss “Es un mūzika”

Noslēdzies Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra “Altona”, sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi, rīkotais Rīgas pilsētas atklātais ģitārspēles ansambļu un solistu konkurss “Es un mūzika”.

Šogad konkurss notika pandēmijas ēnā attālināti, taču tas netraucēja bērniem un jauniešiem attīstīt savus talantus un parādīt savu radošumu, pārvarot grūtības ar mūzikas palīdzību un radot pozitīvas emocijas. Skolotāju un audzēkņu savstarpējā radošā sadarbība rezultātā devusi skaistus priekšnesumus, kuru mūzikas un vārdu autori ir arī paši izpildītāji. Konkursu īpaši bagātināja ne tikai Rīgas mācību iestāžu audzēkņi, bet arī jaunie mūziķi no visas Latvijas, kas deva brīnišķīgu pieredzes apmaiņu, kopības sajūtu un sadraudzību.

Konkursā varēja piedalīties interešu izglītības iestāžu un vispārizglītojošo iestāžu akustiskie ģitārspēles vokāli instrumentālie un instrumentālie ansambļi un solisti. Šajā gadā atsaucība bija ārkārtīgi liela – 16 izglītības iestādes pārstāvēja 62 dalībnieki, katrs iesūtot divus dziesmas vai skaņdarba video ierakstus.

Konkursa protokols.

Paldies skolotājiem un talantīgajiem audzēkņiem!