Norisināsies TJN “Annas 2” dronu sporta sacensības “ANNAS KAUSS”

Jau otro gadu norisināsies TJN “Annas 2” dronu sporta sacensības “ANNAS KAUSS”.
Sacensības tiek rīkotas sešos posmos un pirmais posms norisināsies jau 2023. gada 11. martā TJN “Annas 2”, Annas ielā 2, Rīgā. Reģistrācija sacensībām sāksies plkst. 10.00, bet sacensību sākums būs plkst. 11.00.

Dronu sacensības tiek organizētas ar mērķi popularizēt dronu sportu jaunatnes vidū un veicināt bērnu un jauniešu interesi un iesaisti ar tehnisko jaunradi saistītās izglītojošās nodarbēs. Viens no sacensību uzdevumiem ir izglītot dalībniekus par karjeras iespējām dronu nozarē.

Sacensības norisināsies sešos posmos:

1. posms – 11. martā,
2. posms – 15. aprīlī,
3. posms – 22. jūlijā,
4. posms – 9. septembrī,

5.posms – 4.novembrī,

6.psms – 2.decembrī. Dalībai sacensībās var pieteikties bērni un jaunieši vecumā no 7 gadiem un sacensību vērtējums tiks veikts atsevišķās vecuma grupās:

jaunākā grupa – 7-18 gadi,
vecākā grupa – no 18 gadiem.

Sacensības norisināsies saskaņā ar Starptautiskās Gaisa sporta federācijas (Federation Aeronautique Internationale (www.fai.org)) izstrādātiem noteikumiem F9U Klasē.

Pieteikties sacensībām var iesniedzot elektronisku pieteikumu (https://ej.uz/4z9e) 2 nedēļas pirms katra sacensību posma vai personīgi Sacensību galvenajam tiesnesim Sacensību dienā, reģistrācijas laikā (plkst. 10:00-11:00).

SACENSĪBU NOLIKUMS:

https://ej.uz/dronusacensibas

Sacensību rezultātu paziņošana notiek pēc katra posma un visu posmu kopvērtējums tiek apkopots līdz 2023. gada 2. decembrim.

Informāciju sagatavoja:

Inga Skuja
Tehniskās jaunrades nama “Annas 2”
Direktora vietniece audzināšanas jomā