Nāc sadziedāt kultūrtelpā “Strops”

Latviešu dziesmu svētku tradīcijas pamatā ir kopā būšanas prieks, vienotība dziesmā. Visi svētki aizsākas ģimenē. Vai Jūsu ģimenē ir ierasts dziedāt? Ielāgojiet – vārdos dziedāt un dziedēt atšķiras tikai viens burts… Stiprināsim dziedāšanas tradīcijas ģimenē gaidot Latvijas Valsts simtgadei veltītos Dziesmu svētkus! Uz sadziedāšanās aicina ikvienu ceturtdien, 22. jūnijā, plkst. 19.00  kultūrtelpā “Strops” Ķengaraga promenādē, Mazjumpravas muižas teritorijā.

Lai sekmētu šīs dziedāšanas tradīcijas, mūziķi Arnis Miltiņš un Ēriks Smaļķis aicina sanākt kopā kultūrtelpā “Strops” un izdziedāt latviešu galda dziesmu “klasiku”, bez kuras savulaik neiztika nevienas ģimenes viesības. Tas ir aicinājums vienoties kopējā dziesmā un izbaudīt kopīgas muzicēšanas prieku. “Skanēs iemīļotas un laika pārbaudi izturējušas dziesmas – tautasdziesmas, ziņģes, kuplejas un iemīļotas estrādes dziesmas, sākot no Brāļiem Laiviniekiem, Oskara Stroka līdz mūsu dienām – Raimonda Paula, Imanta Kalniņa, “Čikāgas piecīšiem” skaņdarbiem. Pēc vārdiem “kabatā” meklēt nevajadzēs – tie būs pieejami”, gaidāmo koncertu raksturo dziesminieks Arnis Miltiņš.

Orientieris kultūrtelpas atrašanai ir krustojums pirms tirdzniecības centra “ZOOM”, kur virzienā no Rīgas centra ir jāgriežas pa labi un jādodas Daugavas virzienā līdz promenādei.