Mūžībā aizgājusi Rīgas Teikas vidusskolas TDK “Skabardzēni” deju skolotāja, horeogrāfe Arta Slica

Arta Slica (1984.gada 14.decembris-2017.gada 6.maijs).

Vēl tikai neilgu laiku atpakaļ kopā ar Artu Slicu sākām būvēt gaismas tiltus, tomēr tagad Arta kļuvusi par gaismas pilnu sargeņģeli visai Latvijas dejotāju saimei. Arta vairākus gadus vadīja Rīgas Teikas vidusskolas tautas deju kolektīvu “Skabardzēni”, kā arī strādāja par deju pedagogu VEF Kultūras pils TDK “Zalktis” un JDK “Katlakalns”. Arta jau no bērnības sapņojusi par deju skolotājas profesiju. Savas radošās darbības laikā saņēmusi vairākas balvas, tajā skaitā Rīgas interešu izglītības gada balvu.

Esam kopā un izsakām visdziļāko līdzjūtību visa Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra vārdā Artas Slicas ģimenei, tuvajiem cilvēkiem, dejotājiem un kolēģiem, pāragri zaudējot Artu.

Vēl satiksimies ar Artu 13. maijā plkst. 14.00 Gulbenes novada Stāmerienā viņas dzimtajās mājās “Rubeņos” (pirms Stāmerienes pamatskolas jāgriežas pa kreisi), bet nelabvēlīgos laika apstākļos- Stāmerienes kapu kapličā.

Ja ceļš līdz Stāmerienei šķiet pārāk tāls, bet gribas vēl Artai uzdāvināt ziedus vai pabūt kopā atmiņās un sarunās, Artas deju ģimene gaidīs ikvienu 12. maijā plkst. 17.00-19.00 Rīgas Teikas vidusskolas svētku zālē.

Gaisma, kas cilvēkā dzīvo,

Un siltums, ko izstaro sirds,

Tas nezūd, tas paliek, tas mirdz.

/ V.Egle