Muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” sveic Skolotāju dienā un aicina uz bezmaksas ekskursijām

3. oktobrī visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā skolotāju diena. Katru gadu cilvēki visā pasaulē šajā dienā tiek aicināti apsveikt savus skolotājus, lai pateiktos viņiem par ieguldīto darbu katra individuālajā un visas sabiedrības attīstībā. Muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs”, sveicot pedagogus viņu profesionālajos svētkos, aicina skolotājus uz bezmaksas ekskursijām un izstādi “Magones”.

Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” aicina skolotājus uz bezmaksas ekskursijām 2. un 3. oktobrī plkst. 14.00 (latviešu valodā) un plkst. 16.00 (krievu valodā). Ekskursiju laikā būs iespēja iepazīt jūgendstila dzīvokļa iekārtojumu un digitālo ekspozīciju. Savukārt izstādē “Magones” skolotāji varēs aplūkot magones 20. gadsimta sākuma stikla, porcelāna un tekstila lietišķās mākslas darbos, kā arī latviešu glezniecībā. Ekskursijas noslēgumā skolotājiem būs iespēja pielaikot elegantas dāmu un kungu cepures un ar tām nofotografēties speciāli iekārtotā jūgendstila foto salonā.

Vietu skaits ekskursijās ir ierobežots, tādēļ muzejs aicina iepriekš pieteikties, zvanot pa tālruni 67181465 vai rakstot e-pastu uz jugendstils@riga.lv . Apmeklējot muzeju, būs jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts.