Muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” aicina bērnus ieskandināt Latvijas svētku mēnesi

Svētdien, 5. novembrī, plkst. 12.00 muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” aicina bērnus ieskandināt Latvijas dzimšanas dienu kopā ar runci Albertu un Čučumuižas rūķiem. Uzvedumā “Skaista mana tēvu zeme” mazie muzeja apmeklētāji sveiks Latviju dzimšanas dienā, iepazīs Latvijas karti, meklēs tajā Čučumuižu un noskaidros, ko bērni, rūķi un zvēriņi dara pirms ziemas iestāšanās.

Novembra uzvedumā “Skaista mana tēvu zeme” bērni kopā ar ģimenēm tiek aicināti sveikt Latviju dzimšanas dienā. Rūķi ir nolēmuši noskaidrot, ko bērni zina par savu zemi, un  kā atrast kartē Čučumuižu? Novembrī, kad Latvijas svētkiem par godu pilsētas atmirdz svētku ugunīs, dabā viss kļūst rāms un kluss, un zvēri dodas ziemas  miegā. Rūķi ir nolēmuši mudināt  bērnus ne tikai svinēt svētkus, bet arī aicināt palīgā ieaijāt zvēriņus sapņu pasaulē.

Bērnu rīts piedāvā radoši un aktīvi pavadīt laiku kopā ar runci Albertu, rūķu krustmāti Kristīni un Čučumuižas rūķiem. Bērniem būs iespēja arī nofotografēties jūgendstila fotosalonā ar greznām cepurēm, spēlēt ornamentu spēli un uzcelt savu jūgendstila namu muzeja virtuālajā ekspozīcijā.

Uz pasākumu aicināti bērni vecumā no 4 līdz 8 gadiem, kā arī viņu vecāki vai pavadošās personas. Ieejas maksa katram apmeklētājam 2.00 EUR. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikt dalību iepriekš, zvanot pa tālruni +371 67181465.

Papildu informācija: Dace Bāliņa, Muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs”

Tālr. +371 67181061, E-pasts: dace.balina@riga.lv

www.jugendstils.riga.lv