BJC “Rīgas Skolēnu pils” sporta tūristi atved zelta medaļu no Lietuvas

2018.gada 17.-18.martā Bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils” sporta tūrisma pulciņa komanda piedalījās vienās no lielākajām Lietuvas Kalnos kāpšanas tehnikas un alpīnisma sacensībās „Montis magia Cup 2018”, Viļņā.

Sacensības noritēja 5 dažādās grupās – 2 pieaugušo grupas (profesionāļi un amatieri), jaunieši (16-18.g.v.), kadeti (līdz 16.g.v.). Komandā – 4 dalībnieki. Tā kā Rīgas Skolēnu pils komandā 2 ir jaunieši, bet 2 tikko “ierakstās” pieaugušo grupā, tad tika nolemts startēt pieaugošajos – amatieros.

Kopumā bija 6 distances, no kurām 4 bija tehniski sarežģītas, bet ļoti interesantas. No visām komandām tikai 2 komandas, tai skaitā Rīgas Skolēnu pils komanda, iekļāvās visu distanču noteiktajos kontrollaikos.

Ar pārliecinošu atrāvienu no 2. vietas (28 minūtes!) Rīgas Skolēnu pils komanda ieguva 1.vietu! Sveicam sportistus – Martu Dārtu Repuli, Antru Kacenu, Dāvidu Zakrevski, Ravitu Roni, ar lielisku rezultātu!

Informāciju sagatavoja: Inga Liepiņa, Bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils” Sporta tūrisma pulciņa interešu izglītības skolotāja

iliepina11@edu.riga.lv

www.rsp.lv