Multiplikācijas, televīzijas un Eiropas kultūras pulciņu ekskursija uz Kopernika centru Varšavā

2014.gada 14.-15.novembrī Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” multiplikācijas, televīzijas un Eiropas kultūras pulciņi devās ekskursijā uz Varšavas Kopernika zinātnes centru. Šī ekskursija bija eTwinning – starptautisko skolu projektu aģentūras balva par mūsu 2014.gadā realizēto projektu SOUNDTRACKERS. Ekskursiju – balvu organizēt palīdzēja ceļojumu aģentūra MUNDUS.

Pirmajā vakarā un no rīta apskatījām Varšavas vēsturisko centru. Pēcpusdienā – 6 stundas bijām atvēlējuši zinātnes centra apskatei: tas bija patiešām LIELS .. pilnīgi visu apskatīt neizdevās, tātad, jābrauc atkal:)

Par zinātnes centra atrakcijām – tās sadalītas kategorijās: elektrība, viļņi, optiskās ilūzijas, ūdens u.c. Centrā bija arī kafejnīca un veikaliņš – kad pienāk nogurums, te var atgūt spēkus:)

Viss – gan ekskursija Varšavā, gan Kopernika centrs visiem patika 🙂 paldies eTwinning par atbalstu un MUNDUS gidei Edītei par patiešām jauko brauciena organizēšanu!

SOUNDTRACKERS ir eTwinning projekts, ko realizējām sadarbībā ar Norvēģijas un Portugāles skolām. Projekts ir ieguvis vairākas balvas: Latvijas Nacionālo Kvalitātes sertifikātu un Eiropas Kvalitātes sertifikātu.

Projekta adrese: http://soundtrackers.weebly.com

 

 

Informāciju sagatavoja:

Tatjana Gvozdeva

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils”

Interešu izglītība sskolotāja

www.rsp.lv

tanjaspasts@inbox.lv