Mākslinieciskās  jaunrades centrā „Praktiskās estētikas skola” noslēdzies konkurss- meistarklase “Kā es sajūtu ziemu?”

Šajā neparastajā ārkārtējās situācijas laikā, kad visa dzīve rit ne tā kā ierasts, Mākslinieciskās  jaunrades centra „Praktiskās estētikas skola” pedagogi nenolaiž rokas, bet darbojas radoši, jo nedrīkst ļaut bērniem aizmirst par saviem iemīļotajiem interešu izglītības pulciņiem -nepieciešami  jauni, interesanti  izaicinājumi.

Mājsēdes laikā un attālināto mācību procesā gūto spriedzi šogad dāsni atalgo daba, dāvājot bagātīgu sniega segu, salu un uzmundrinošo ziemas sauli, kas tā vien aicina doties  un baudīt ziemas priekus. Tika nolemts Mākslinieciskās  jaunrades centra „Praktiskās estētikas skola” audzēkņiem  organizēt iestādes iekšējo konkursu – meistarklasi „Kā es sajūtu ziemu?”. Jebkura pulciņa audzēknim  tika dota iespēja  atveidot ziemas iespaidus sevis izvēlētajā tehnikā – zīmējot, gleznojot, līmējot, veidojot, šujot, muzicējot vai kā citādi. Tā kā izstādes  šobrīd nevar organizēt ierastajā kārtībā, vērtēšana notiek attālināti no iesūtītajām fotogrāfijām, iekļaujot meistarklasei raksturīgos elementus, kas atspoguļo darba tapšanas  4 stadijas: izmantotie materiāli, darba sākums, darba process un gatavs darbs.

Konkurss izpelnījās atsaucību, jo tika iesūtīti 82 darbi, kurus vērtēja četrās vecuma grupās. Darbus vērtēja Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra speciālisti. Labāko darbu autori saņēma diplomus  un veicināšanas balvas.

Konkurss noslēdzies, esam saņēmuši gandarījumu par  paveikto  un  jaunu pieredzi turpmākajiem projektiem.

Liels paldies  Rīgas Interešu izglītības metodiskā centram par atsaucību un sadarbību. Īpašs paldies metodiskā centra speciālistiem  Elitai Kalnačai, Ilzei Rimicānei un Ilzei Herbergai par profesionalitāti vērtējot iesūtītos darbus!

Konkursa organizatori: Mākslinieciskās  jaunrades centra „Praktiskās estētikas skola” skolotāji: Signe Žeļezņaka, Karīna Baurda un Ilze Gurtlava