Lego grāmata “Untumainais kaķis”

Kādā baltā baltā ielā baltā baltā kupenā šodien ieraudzīju mazas mazas pēdiņas un iedomājos, kas maļ dienu, maļ nakti, ne miltu, ne pelavu. Vai – vienā galā īlens, otrā kamols, vidū peļu kambaris. Jā tiešām – tas ir kaķis!

Esam lepni par Lego pulciņa pedagoģi Sandru Bērziņu – viņas iniciatīva un aizrautība veicinājusi Lego pulciņa audzēkņus ieklausīties “Untumainais kaķis” tekstā pēc Vladimira Sutejeva stāsta motīviem un pašiem veidot ilustrācijas. Tā rezultātā tapa lieliska grāmata no Lego pulciņa audzēkņu darbiem, kurus fotogrāfijās palīdzēja ietvert Foto un video pulciņa audzēknis pedagoģes Ilgas Libertes vadībā.

Grāmatas atklāšanas svētki patīkamā gaisotnē noritēja 14.decembra vakarā. Pasākumā apskatījām Lego pulciņa audzēkņu paveiktā darba gala rezultātu – grāmatu “Untumainais kaķis”, kā arī Horeogrāfijas audzēkņi pedagoga Zlatas Pavlovas vadībā mūs iepazīstināja ar kaķa mīļāko nodarbi – spēlēšanos, izdejojot to dejā “Puteklīši”.

Grāmatu lasīšana ir interesanta un saistoša, bet tās veidošana ir vēl interesantāka – to ir pierādījusi Lego pulciņa pedagoģe Sandra Bērziņa, kurai “Untumainais kaķis” ir jau septītā lego grāmata.

Paldies Sandrai Bērziņai, čaklajiem lego ilustrāciju meistariem, grāmatas veidotājiem, kā arī mazajiem dejotājiem!

Novēlam, lai Ziemassvētku gaidīšanas laikā katram izdodas izlasīt kādu grāmatu, kas iepriecinātu! Lai gaišs un mierpilns brīnumu gaidīšanas laiks!


Informāciju sagatavoja:
BJC “Daugmale” izglītības metodiķe Iveta Eihe