Aicinām pieteikties praktiskam semināram “Zīda apgleznošanas meistardarbnīca”

“Manā zemē miers”, autors Veronika Popova, pedagogs Diāna Platace-Brice, Rīgas 15.vidusskola

GRUPA NOKOMPLEKTĒTA!

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs aicina Rīgas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestāžu vizuālās, vizuāli plastiskās mākslas interešu izglītības programmu pedagogus pieteikties praktiskam semināram “Zīda apgleznošanas meistardarbnīcai”, 6 stundas, lektors – Jānis Trops, tekstilmākslinieks, Radošo darbu galerijas vadītājs.

Norise 2022. gada 24. oktobrī no plkst. 9.00 – 14.35, Bērnu un jauniešu centrā “Rīgas skolēnu pils”, Krišjāņa Barona iela 99.

 

Par programmu:

Ievada daļā informācija par krāsām, krāsu veidiem, to īpašībām un pielietojumu, materiāliem, to sagatavošanu darbam, krāsu nostiprināšanu. Tiks iegūtas praktiskas iemaņas – zīda apgleznošanas paņēmieni, izmantojot termiski nostiprināmas (pigmentu) krāsas; kontūrkrāsas uzklāšana; krāsas pludināšana, pāreju veidošana; efektsāls lietošana, kartona izveide, zīmējuma pārnešana uz zīda u.c.. Katram dalībniekam būs iespēja izveidot zīda logu dekoru – 30cm aplis.

Nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti.

Līdzi var paņemt mīļāko otiņu un trauku ūdenim.

Programma paredzēta pedagogiem bez iepriekšējas sagatavotības, kā arī pedagogiem, kas vēlas nostiprināt prasmes.

Aicinām aizpildīt PIETEIKUMA anketu šeit: https://forms.office.com/r/84Af49eU13(rosinām izmantot kopēšanas funkciju saites atvēršanai un neizmantot Internet Explorer pārlūkprogrammu).

Vietu skaits ierobežots.

Ja esiet pieteicies semināram, bet plāni mainījušies un nevarēsiet piedalīties tajā, lūgums līdz 20.10.2022.par to informēt, rakstot uz e-pastu gantapsons@edu.riga.lv


Rīgas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestāžu interešu izglītības programmu skolotājiem dalība bezmaksas. Citu pašvaldību vai pakļautības iestāžu un privātstruktūru skolotājiem ir maksas pakalpojums saskaņā ar Rīgas domes 23.10.2012. lēmums Nr. 5376. Par maksas pakalpojumu lūgums sazināties ar programmas vadītāju, rakstot e-pastu gantapsons@edu.riga.lv

Norises laiks: 24.10.2022 - 24.10.2022
Norises vieta: Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", Krišjāņa Barona iela 99