Aicinām pieteikties pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmai “Telpa kā izteiksmes līdzeklis”

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs aicina Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu interešu izglītības pedagogus pieteikties pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmas “Telpa kā izteiksmes līdzeklis” (12 stundas) apguvei. Programma norisināsies 2022. gada 5. un 20.decembrī no plkst.15.00 līdz plkst.19.00, BJC “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā. Lektors Reinis Suhanovs.

Programmas dalībnieki praktiski apgūs iemaņas kā izrādes tēmu paust skatuviskā valodā, lietojot vizuālās mākslas pamatlīdzekļus Līdzās praktiskajām nodarbībām tiks sniegtas zināšanas scenogrāfijas vēsturē, jēdzienos un tipoloģijā.

Reinis Suhanovs ir scenogrāfs un režisors. Reinis Suhanovs ir beidzis Latvijas Mākslas akadēmijas Scenogrāfijas nodaļu (2008), Latvijas Kultūras akadēmijas dramatiskā teātra režijas programmu (2013). Veidojis scenogrāfiju izrādēm Latvijā un ārzemēs, operu iestudējumiem, bijis mākslinieks Dziesmu un deju svētku lieluzvedumos, iekārtojis izstādes un muzeju ekspozīcijas.

Programmas tēmas:

  • Kas ir skatuve?
  • Telpa kā režijas un aktierspēles izteiksmes līdzeklis.
  • Īss ieskats scenogrāfijas vēsturē un galvenajā tipoloģijā.
  • Apkārtējā vide un telpa kā iedvesmas avots scenogrāfijai.
  • Telpa kā rosinātājs pasākuma sižeta izveidei.
  • Radošais darbs ar scenogrāfijas pamatprincipiem.

Aicinām aizpildīt pieteikumu anketu līdz 2022. gada 30.novembrim šeit: https://forms.office.com/r/g9r3Upp77h

Rīgas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestāžu interešu izglītības programmu skolotājiem dalība bezmaksas. Citu pašvaldību vai pakļautības iestāžu un privātstruktūru skolotājiem kursu programma ir maksas pakalpojums saskaņā ar Rīgas domes 23.10.2012. lēmums Nr. 5376. Par maksas pakalpojumu lūgums sazināties ar programmas vadītāju, rakstot e-pastu gantapsons@edu.riga.lv

Programmas izmaksas citu pašvaldību vai pakļautības iestāžu un privātstruktūru skolotājiem 44.72 EUR


KONTAKTI:

Reinis Vējiņš
Centra galvenais speciālists teātra mākslas jomā, tālr.26371731, e-pasts rvejins@edu.riga.lv

Norises laiks: 05.12.2022 - 20.12.2022
Norises vieta: BJC "Laimīte", Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā