Aicinām pieteikties pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmai “Skatuves tēla veidošana un izkopšana, kolektīva koptēla veidošana”

Aicinām pieteikties pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmai “Skatuves tēla veidošana un izkopšana, kolektīva koptēla veidošana”!

Lektore: Baiba Grīna – stiliste, grima māskliniece, vizāžiste, pasniedzēja Starptautiskajā kosmetoloģijas koledžā, Biznesa augstskolā “Turība” un Latvijas kultūras koledžā.

21. un 23.novembrī no plkst. 15.00 līdz 18.00, Rīgas 49.vidusskolas sporta kompleksa konferenču zālē, Krišjāņa Valdemāra ielā 65.

Programmas ietvaros pedagogus paredzēts iepazīstināt ar aktuālākajām tendencēm par kolektīva skatuves tēla veidošanu un izkopšanu, tērpiem, krāsām, formām, stiliem uz skatuves, grima niansēm un jaunākajām tendencēm, ņemot vērā kolektīva vecuma īpatnības un žanru, kādā tas darbojas.

Programmas tēmas:

  • Krāsa. Tās psiholoģiskā nozīme. Krāsu izvēle skatuves tērpā, krāsu kategorijas, stereotipi, vizuālā uztvere. Veiksmīgas krāsu kombinācijas.
  • Krāsa un tērpa dizains.
  • Vai iespējams atrast krāsu, kas kolektīvā piestāv visiem?
  • Vai krāsa var būt neatbilstoša vecumam?
  • Grima un krāsu analīzes stunda.
  • Tērpa dizaina izvēle. Skatuves tērpu klupšanas akmeņi – auduma kritums, proporcijas, audumu izvēle, kombināciju, variāciju iespējas.
  • Kā izvēlēties ideālo fasonu veselam kolektīvam?
  • Sieviešu auguma tipi, piemērotākie risinājumi.

Nepieciešamie materiāli praktiskajām nodarbībām tiks nodrošināti.
Aicinām aizpildīt pieteikuma anketu šeit – https://forms.office.com/r/5sUDnVucp
(rosinām izmantot kopēšanas funkciju saites atvēršanai un neizmantot Internet Explorer pārlūkprogrammu).

Vietu skaits ierobežots.


Rīgas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestāžu interešu izglītības programmu skolotājiem dalība bezmaksas. Citu pašvaldību vai pakļautības iestāžu un privātstruktūru skolotājiem kursu programma ir maksas pakalpojums saskaņā ar Rīgas domes 23.10.2012. lēmums Nr. 5376. Par maksas pakalpojumu lūgums sazināties ar programmas vadītāju, rakstot e-pastu gantapsons@edu.riga.lv

Programmas izmaksas citu pašvaldību vai pakļautības iestāžu un privātstruktūru skolotājiem 44.72 EUR

Norises laiks: 21.11.2022 - 23.11.2022
Norises vieta: Rīgas 49.vidusskolas sporta kompleksa konferenču zālē, Krišjāņa Valdemāra ielā 65