Aicinām pieteikties pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmai „Mācību procesa organizēšanas nosacījumi, stratēģijas metodes un paņēmieni darbā ar izglītojamo ar autiskā spektra traucējumiem interešu izglītībā II”

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs aicina Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu interešu izglītības pedagogus pieteikties pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmas “Mācību procesa organizēšanas nosacījumi, stratēģijas metodes un paņēmieni darbā ar izglītojamo ar autiskā spektra traucējumiem interešu izglītībā II” (12 stundas) apguvei. Programma norisināsies -tiešsaistē ;

2022. gada 5.decembrī plkst. 10:00-12:30

12.decembrī plkst. 9:00-16:00

19.decembrī plkst. 10:00-12:30

Mācību procesa organizēšanas nosacījumi, stratēģijas metodes un paņēmieni darbā ar izglītojamiem ar autiskā spektra traucējumiem interešu izglītībā II” ir otrais bloks iekļaujošās izglītības programmai, darbā ar izglītojamiem ar autiskā spektra traucējumiem (turpmāk – AST), kas ietver gan teorētisko, gan praktisko daļu. Teorētiskajā daļā tiks sniegtas zināšanas:

• kā motivēt bērnu ar AST mācīties;

• par skolotāju rīcību nevēlamās uzvedības gadījumos.

Praktiskajā daļā tiks:

• apkopoti piemēri no apmācību dalībnieku prakses un jautājumi par darbu ar bērniem ar AST, pēc kā tiks organizēts darbs grupās, ietverot apkopotus gadījumus un veicot to analīzi un risinājumu meklēšanu.

Programma realizējama gan attālināti, gan klātienē.

Programmas autori: Olga Lukina un Diāna Mekša.

Aicinām aizpildīt pieteikumu anketu līdz 2022. gada 1.decembrim šeit: https://forms.office.com/r/bWdn9eAgGw


Rīgas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestāžu interešu izglītības programmu skolotājiem dalība bezmaksas. Citu pašvaldību vai pakļautības iestāžu un privātstruktūru skolotājiem kursu programma ir maksas pakalpojums saskaņā ar Rīgas domes 23.10.2012. lēmums Nr. 5376. Par maksas pakalpojumu lūgums sazināties ar programmas vadītāju, rakstot e-pastu gantapsons@edu.riga.lv

Programmas izmaksas citu pašvaldību vai pakļautības iestāžu un privātstruktūru skolotājiem 47.72 EUR

Norises laiks: 05.12.2022 - 19.12.2022
Norises vieta: Tiešsaistē