Aicinām pieteikties kursiem “Izstāžu un ekspozīciju iekārtošana”

GRUPA NOKOMPLEKTĒTA!

22. un 23. augustā bērnu un jauniešu centrā “Rīgas Skolēnu pils” Krišjāņa Barona ielā 99 notiks pedagogu profesionālās pilnveides kursi par tēmu “Izstāžu un ekspozīciju iekārtošana”, 12 stundas. Kursu dalībniekiem būs iespēja apgūt ekspozīciju iekārtošanas pamatprincipus. Gūt iemaņas izstāžu noformējuma elementu izgatavošanā (planšetes, anotācijas utml.). Veidot vizuāli pievilcīgas izstādes, izmantojot kompozīcijas pamatlikumus, kā arī sekojot mūsdienu prasībām ekspozīciju iekārtošanā. 

Pedagogiem kursi dod teorētiskas zināšanas un praktiskas iemaņas estētiski pievilcīgas vides radīšanā, kā arī motivēt jauniešus labiekārtot savu apkārtējo vidi.

Līdzi jāņem instrumenti un piederumi praktisko vingrinājumu veikšanai: zīmuļi, flomāsteri, krāsainas pildspalvas, līmes zīmulis, šķēres un lineāls.

Dažādu krāsu un biezuma papīrs tiks nodrošināts.

Kursus vadīs Līga Baņķiere, Mg.art..

Pielikumā kursu norises darba plāns.

Aicinām aizpildīt pieteikuma anketu šeit: 

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=zQhK8ENaGEOcgp3Ru82TejvGZc4hkvFHlvXFNxrzeNhUMFlDNEdVWDdGRkVMTUcxV1hDUk81SDBJUS4u

Vietu skaits ierobežots.

Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu interešu izglītības programmu skolotājiem dalība bezmaksas. Citu pašvaldību vai pakļautības iestāžu un privātstruktūru skolotājiem kursu programma ir maksas pakalpojums saskaņā ar Rīgas domes 23.10.2012. lēmums Nr. 5376. Par maksas pakalpojumu lūgums sazināties ar programmas vadītāju, rakstot e-pastu gantapsons@edu.riga.lv

Norises laiks: 22.08.2022 - 23.08.2022
Norises vieta: Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", Krišjāņa Barona iela 99

Pielikums