Kultūrtelpās „Stropi” sākas pasākumu sezona

Trešdien, 24. maijā, plkst. 19.00 Mežaparkā (Janševska prospekta un Atpūtas alejas krustojums) ar Ingas Gailes un Edgara Mākena muzikālu dzejas performanci tiks atklāta jaunās kultūrtelpas „Strops” pasākumu sezona.

Dzejnieces Ingas Gailes un mūziķa Edgara Mākena dueta „Stīgas” performance būs pirmais pasākums nule atklātajā kultūrtelpā Mežaparkā, kurā visas vasaras garumā notiks regulāri kultūras, izklaides un dzīvesveida pasākumi, norišu kalendārā lielu ievērību pievēršot arī dzejas žanram un sarunu vakaru formātam.

Mobilās kultūras telpas „Stropi” no 20. maija darbojas Mežaparkā, Janševska prospekta un Atpūtas alejas krustojumā, kā arī Ķengaragā, Mazjumpravas muižas teritorijā.

Tuvākais pasākums Ķengaragā gaidāms ceturtdien 25. maijā plkst. 19.00, kad muzikālo sezonu atklās modernā folka duets „Pastakaste”, kurā muzicē Andrejs Grimms un Mare P. Ābele. Skanēs stāsti un dziesmas no jaunās koncertprogrammas „Visādas mājas”.

„Stropos” ikdienā iespējams aplūkot Mežaparka un Ķengaraga apkaimēm veltītu ekspozīciju, bet, tuvojoties nedēļas nogalēm, darba dienu vakaros un brīvdienās gaidāmi dažādi pasākumi.

Kultūrtelpas darbosies līdz pat 10. septembrim. Visus pasākumus varēs apmeklēt bez maksas.

Par aktualitātēm un pasākumiem mobilajās kultūrtelpās „Stropi” visas vasaras garumā, var uzzināt tīmekļa vietnēs www.riga.lv sadaļā „Latvijai 100”, www.kultura.riga.lv sadaļā „Aktuāli”, kā arī sociālā tīkla facebook.com/kulturtelpasstropi  kontā.

Kultūrtelpas „Stropi” projekta īstenošanu atbalsta Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, SIA „Rīgas meži”, Rīgas Austrumu izpilddirekcija. Aktivitāšu programmu „Stropu” darbības laikā organizē Biedrība „I Did It”, sadarbībā ar Imanta Ziedoņa fondu „Viegli”, kā arī SIA „Baltijas izklaides aģentūra”.

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr. 67026838; mob. 26708034; e-pasts: indra.vilde@riga.lv