Kultūras un atpūtas centrs “Imanta” aicina bērnus uz “Imantas vasaras mākslas skolu”

No 6. līdz 11. jūlijam Rīgas Kultūras un atpūtas centrā “Imanta” notiks pirmā “Imantas vasaras mākslas skolas” nodarbību programma bērniem gleznotājas un mākslas pedagoģes Agnijas Ģērmanes vadībā.

Gleznošanas nodarbību programma “Dabas krāsas un formas” notiks no pirmdienas līdz sestdienai, katru dienu no plkst. 11.00 līdz 13.00. Bērniem būs iespēja apgūt dažādus paņēmienus gleznošanā ar guaša un akrila krāsām. Dalībnieki pētīs dabas toņus, faktūras, siluetus un veidos kompozīcijas, mācīsies saskatīt un attēlot gaismas iespaidu uz krāsu un formu.

Dalībnieki aicināti pieteikties līdz 3. jūlija plkst. 16.00 pa tālruni 67181937 vai rakstot uz e-pastu imanta@riga.lv, norādot vārdu, kontakttālruni un dalībnieku skaitu no ģimenes. Rekomendētais dalībnieku vecums ir no 8 līdz 12 gadiem; dalībnieku skaits ierobežots. Saņemot apstiprinājumu par dalību nodarbībās, dalībnieki tiks gaidīti uz pirmo nodarbību 6. jūlijā plkst. 11.00. Dalības maksa nodarbību programmā ir 25 eiro, iekļauti arī visi nepieciešamie materiāli. Tā veicama vienā maksājumā Rīgas Kultūras un atpūtas centrā “Imanta”, ierodoties uz pirmo nodarbību. Norēķināties iespējams tikai skaidrā naudā.

Šovasar, no 3. līdz 9. augustam, ”Imantas vasaras mākslas skolā” notiks arī vizuālās mākslas nodarbību programma “Ieraudzīt, saskatīt, attēlot” mākslinieces Ināras Gaujas vadībā.

Tā piemērota 7 līdz 15 gadus veciem bērniem un tās mērķis ir rosināt bērnus saskatīt īpašo ierastajā un izpaust savu unikālo redzējumu vizuālā valodā. Augusta programmai dalībnieki aicināti pieteikties līdz 27. jūlijam.

Nodarbības norisināsies, ievērojot noteiktos ierobežojumus. To laikā tiks fotografēts un/vai filmēts nodarbību publicitātes vajadzībām.

“Imantas vasaras mākslas skolu” organizē Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Rīgas kultūras un atpūtas centrs “Imanta”.