Kultūras un atpūtas centrā “Imanta” norisināsies Ligitas Caunes gleznu personālizstāde

No 20. augusta līdz 30. septembrim Kultūras un atpūtas centrā “Imanta”, Anniņmuižas bulvārī 29, būs skatāma Ligitas Caunes gleznu personālizstāde.

Personālizstāde  ir stāsts par dabas sajūtām, burvīgajiem vēlajiem vakariem un agrajiem rītiem, kas ieskauj reizēm spožā, savukārt citreiz dūmakainā gaismojumā, radot noskaņu, ko tvert, radīt un atrādīt skatītājam. Tajā būs skatāmi speciāli izvēlēti eļļas darbi, kuros redzama Latvijas ainava un klusā daba.

Ligita Caune dzimusi 1950. gada 30. maijā Viesītē, tāpēc lielu savas dzīves daļu veltījusi Sēlijas attīstībai, popularizēšanai un pārstāvēšanai. Māksliniece strādā eļļas, akrila, akvareļtehnikā un grafikā.  Šobrīd viņa ir radoša māksliniece, kas izveidojusi bērnu mākslas studiju, dažāda vecuma bērniem māca zīmēšanu, gleznošanu un zīda apgleznošanu. Dažādās izstādēs piedalās no 1980. gada. Sarīkojusi vairāk kā 40 personālizstādes gan Latvijā, gan ārvalstīs ˗ Dānijā, Somijā, Itālijā, Austrijā, Krievijā, Lietuvā un citur, kā arī piedalījusies izstādēs un glezniecības plenēros Latvijā un ārzemēs. Mākslinieces darbi atrodas privātkolekcijās un muzeja fondos, tostarp Viesītes muzeja “Sēlija” krājumā.

Apmeklējot izstādi, organizatori aicina ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos ierobežojumus un drošības pasākumus.

Projektu īsteno Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Kultūras un atpūtas centrs “Imanta”.