Kultūras pils “Ziemeļblāzma” un bērnu vokālā studija “Knīpas un Knauķi” aicina uz Mātes dienas koncertu “Dziedu vakaros un rītos”

13. maijā plkst. 18.00 Kultūras pils “Ziemeļblāzma” Lielajā zālē notiks mātes dienas koncerts “Dziedu vakaros un rītos”. Koncertā piedalās bērnu vokālās studijas “Knīpas un Knauķi” koncertgrupas – Zīlītes, Žubītes, Balodīši, Strazdiņi, Cīrulīši, Bezdelīgas.

Rīgas Latviešu biedrības bērnu vokālā studija „Knīpas un Knauķi” 2016. gadā atskatījusies uz 45 pastāvēšanas gadiem un darījusi to ar īpašu filozofiju un pieeju šim notikumam. “Izdziedāt laimīgu bērnību” –  bērnu vokālās studijas „Knīpas un Knauķi” dalībnieki zina un saprot, ko tas nozīmē un zina arī to, ka caur dziesmu mēs katrs sevi spējam darīt laimīgāku! “Knīpas un Knauķi” ieplānojuši gan nosvinēt svētkus sev, gan dot iespēju priecāties pēc iespējas daudziem bērniem un ģimenēm Latvijā. Koncertā “Dziedu vakaros un rītos” skanēs kvalitatīvas Andra Sējāna un Renāra Kaupera dziesmas, būs redzams ļoti pārdomāts un saistošs režisores Ingas Cipes veidots video stāsts par mūzikas dārzu, kuru apdzīvo Knīpas un Knauķi, kā arī, sadarbībā ar horeogrāfi Sanitu Sējāni, izveidotas raitas un loģiskas bērnu grupu nomaiņas, samērā apjomīgo koncertu pārvēršot par krāsainu, dzirkstoša mīļuma  piepildītu piedzīvojumu, radot prieku visiem – gan pašiem vokālās studijas dalībniekiem, gan viņu vecākiem un citiem radiem un draugiem, gan arī visiem citiem skatītājiem, kuri nāca vienkārši baudīt svētkus.

Koncertā piedalās sešas bērnu vokālās studijas “Knīpas un Knauķi” koncertgrupas (apmēram 70 dziedātāji) – ZĪLĪTES, ŽUBĪTES, BALODĪŠI, STRAZDIŅI, CĪRULĪŠI, BEZDELĪGAS.

Izpildītājmākslinieki – Andris Sējāns, Sanita Sējāne un pavadošais instrumentālais sastāvs – Andris Sējāns, Leons Sējāns, Anrijs Grinbergs, Roberts Rasa.

Vadītājas – Edīte Putniņa, Jonita Štoma, Sanita Sējāne.

Režisore – Inga Cipe.

Horeogrāfes – Sanita Sējāne, Inga Cipe.

Ieeja bez maksas.