Kultūras pils “Ziemeļblāzma” aicina uz foto izstādi “Dabasgrāfija”

No 2020. gada 3. līdz 27. augustam kultūras pilī “Ziemeļblāzma” apskatāma fotogrāfes Lindas Rutules-Treimanes lielformāta darbu fotoizstāde “Dabasgrāfija”.  Izstādē interesenti varēs skatīt trīsdesmit košākās dabas fotogrāfijas, kas tapušas pēdējo četru gadu laikā.

Šī ir L. Rutules-Treimanes ceturtā personālā fotoizstāde, tajā viņa dalās ar savām fotogrāfijām, kuras uzņemtas gan Latvijā, gan arī ārzemju ceļojumos. Fotogrāfe dabā meklē un atrod unikālus smalkumus, kurus apstādina, piefiksē un dalās šajos priekos ar citiem, galvenokārt, izmantojot platformu Instagram.

“Četru gadu laikā ir nācies gan izbraukāt Latviju “krustu šķērsu”, gan viesoties citās zemēs. Katra fotogrāfija ir vesela stāsta vērta. Laika gaitā jau ir izdevies pat aci un sajūtas ietrenēt – uzminot labāko laiku, kad doties saullēktā vai saulrietā. Tāpat – atšķetināt dabas uzdoto mīklu, lai paredzētu skaistāko apstākļu sakritību kādā no ieplānotajām apskates vietām. Manuprāt, drukātai fotogrāfijai ir ļoti liela vērtība, kā arī tas ir labs veids kā pašam sev atskaitīties par paveikto noteiktā laika posmā! Nāciet un ļaujieties manu sajūtu lidojumam!” par izstādi stāsta L. Rutule-Treimane.

Fotoizstāde tapusi sadarbībā ar SIA “MYPRINT”. Izstādes apmeklējums ir bez maksas, tā apskatāma katru dienu no plkst. 10.00 līdz 20.00.

L.Rutules-Treimanes fotogrāfijas pieejamas interneta vietnēs: www.rutule.lv; instagram.com/lindarutule; facebook.com/lindarutulefoto.