Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” notiks mūziķa GACHO un muzikālās apvienības Edavārdi koncerts

Pirmo reizi Kultūras pils “Ziemeļblāzma” vēsturē, tās Lielajā zālē  šī gada 27. oktobrī plkst. 18.30 notiks Latvijas hiphopa mākslinieku koncerts.

GACHO (Gatis Irbe) ir viens no Latvijas elektroniskās mūzikas šī brīža skaļākajiem vārdiem, kura izpildītās mūzikas žanru caurstrāvo hiphopa, elektroniskās mūzikas un pankroka elementu sakausējums, kas kopā ar izpildītāja harizmu viņa koncertiem piešķir milzu enerģijas lādiņu. Vienaldzīgs nepaliek neviens! 27. oktobrī GACHO ar savu komandu kāps uz “Ziemeļblāzmas” kultūras pils skatuves ar saviem populārākajiem skaņdarbiem. Koncertu iesildīs muzikālā apvienība Edavārdi.

Edavārdi (Eduards Gorbunovs) ir latviešu repa pārstāvis, kurš šajā sfērā darbojas jau 10 gadus un sevi parādījis dažādos veidos – gan kā solo izpildītājs, gan kā vairāku atpazīstamu apvienību pārstāvis. Edavārdi ir uzstājies visā Latvijā un sadarbojies ar tādiem izpildītājiem kā Ozols, Arstarulsmirus (ex-Gustavo), ansis, Eliots,  Skutelis, Kristīne Prauliņa un daudziem citiem. Savas karjeras laikā reperis ir izdevis sešus albumus, ieguvis Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons” kategorijā “Labākais hip hop albums” un izveidojis vairākus video klipus.

Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīze” kasēs, internetā https://bilesuparadize.lv/events/event/59486 un Kultūras pils “Ziemeļblāzma” informācijas centra kasē. Biļetes cena EUR 15.00.

 

Papildu informācija: Rūta Rotbaha, Kultūras pils „Ziemeļblāzma”

Tālrunis +371 67848847; +371 25629657, E-pasts: Ruta.Rotbaha@riga.lv

www.ziemelblazma.riga.lv